zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Fandla – opinie o firmie, recenzja i szczegóły oferty

Poszukujesz najlepszej oferty faktoringu dla swojej firmy i zaczynasz zapoznawać się z ofertami faktorów? Od pewnego czasu w rankingach faktorów zdecydowanie wyróżnia się Fandla. Dowiedz się, jakie są opinie o firmie Fandla i czy warto skorzystać z jej usług.

Faktoring z zachowaniem najwyższych standardów

Branża faktoringowa w Polsce rozwija się błyskawicznie. W pierwszym półroczu 2021 roku z tej formy finansowania skorzystało niemal 21 tys. firm – przekazały one do sfinansowania aż 10 mln faktur. Warto także podkreślić, że w ramach faktoringu sfinansowano działalność przedsiębiorstw na kwotę 167,4 mld złotych. Dane te robią wrażenie – a dotyczą one tylko tych firm, które należą do Polskiego Związku Faktorów. 

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że przedsiębiorcy chętnie korzystają z faktoringu, a świadomość na temat tej formy finansowania jest coraz większa. Z tego powodu przedsiębiorcy oczekują wysokiej jakości usług oraz sprawnej obsługi, a przede wszystkim – szybkiego dostępu do gotówki. 

Czy firma Fandla spełnia te oczekiwania? Zdecydowanie tak – oferuje ona faktoring z zachowaniem najwyższych standardów. Potwierdzają to opinie o firmie Fandla, a także fakt, iż firma dołączyła do Polskiego Związku Faktorów! 

Fandla członkiem Polskiego Związku Faktorów

Kilka miesięcy temu Fandla dołączyła do Polskiego Związku Faktorów. Jest to instytucja, która zrzesza najlepsze i cieszące się największym zaufaniem firmy faktoringowe w Polsce. PZF działa już od 20 lat, a obecnie uznawany jest za najważniejszą instytucję, która zrzesza podmioty związane z formą finansowania, jaką jest faktoring. Warto podkreślić, że do PZF należą także inne firmy faktoringowe, a także Alior Bank, BNP Paribas, ING, bank Millenium czy HSBC. 

Fakt, że Fandla dołączyła do Polskiego Związku Faktorów, to niezwykle cenna informacja dla przedsiębiorców, którzy poszukują rzetelnego faktora, oferującego finansowanie dla firm. Należy bowiem wiedzieć, że – aby dołączyć do PZF – firma musi spełnić szereg warunków oraz musi wykazać, że oferując usługi, spełnia najwyższe standardy. Osoby, które chcą skorzystać z faktoringu, powinny zwracać uwagę na to, czy dany faktor należy do PZF – jest to bowiem jeden z czynników gwarantujących bezpieczeństwo i wysoką jakość usług. 

Co wyróżnia firmę Fandla na tle konkurencji? 

Zastanawiasz się, co przemawia za tym, aby skorzystać z usług firmy Fandla? Obecnie na rynku działa wiele firm faktoringowych. Powoduje to, że wybór faktora nie jest łatwym zadaniem – szczególnie dla osób, który nigdy dotąd nie korzystały z tej formy finansowania. 

Fandla jest pierwszą w Polsce firmą, która cały proces finansowania faktur przeprowadziła w 100% online. Celem było ułatwienie przedsiębiorcom korzystania z finansowania – w przypadku firmy Fandla nie było bowiem konieczności odwiedzania placówki firmy czy prowadzenia rozmów telefonicznych. Dla wielu firm faktoring online to niezwykle wygodne rozwiązanie – pozwala ono bowiem na skorzystanie z faktoringu w dowolnym czasie i miejscu. To szczególnie przydatna opcja dla firm, które działają poza dużymi aglomeracjami, gdzie nie zawsze jest dostęp do tego typu usług finansowych. Możliwość skorzystania z faktoringu online zostanie także doceniona przez firmy transportowe. Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z finansowania w dowolnym momencie, nawet podczas trasy. 

Warto także podkreślić, że Fandla jest firmą niezwykle innowacyjną. W codziennej działalności firmy wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak big data czy algorytmy sztucznej inteligencji. Pozwala to na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i bardzo sprawnej obsługi, a przy tym gwarantuje błyskawiczne rozpatrywanie wniosków. 

Fandla – opinie o firmie

Firma Fandla spotyka się z pozytywnymi opiniami przedsiębiorców. Klienci doceniają firmę przede wszystkim za sprawną i kompetentną obsługę, co bez wątpienia jest zasługą doświadczonego zespołu. 

Dodatkowo klienci chwalą firmę za to, że pieniądze trafiają na konto najczęściej tego samego, a najpóźniej kolejnego dnia. To z pewnością bardzo istotne dla przedsiębiorców – szczególnie tych, którzy czekają na środki, aby móc pokryć bieżące wydatki. Fandlę doceniają także te osoby, które nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na formalności. I w tym przypadku faktor dba o klientów – złożenie wniosku zajmuje mniej niż minutę, a rozpatrzenie wniosku potrafi trwać nawet 15 minut. 

Widać zatem, że nie bez powodu opinie o firmie Fandla są pozytywne. Oferuje ona jakość obsługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz faktora, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami, Fandla z pewnością będzie najlepszym wyborem. 

Czy warto skorzystać z usług firmy Fandla?

Faktoring online staje się formą finansowania, która jest coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców. Z tego powodu na rynku zaczyna działać coraz więcej firm faktoringowych. W efekcie – trudno jest wybrać najlepszą ofertę. Czy warto skorzystać z usług firmy Fandla? Zdecydowanie tak, głównie z uwagi na niezwykle sprawną obsługę oraz fakt, że cały proces finansowania faktur odbywa się online. Na uwagę zasługuje również fakt, że Fandla należy do Polskiego Związku Faktorów oraz że wykorzystuje najbardziej nowoczesne technologie – przede wszystkim w trosce o wygodę i szybkość korzystania z usługi finansowania. 

Podsumowując, opinie o firmie Fandla nie bez powodu są pozytywne. Proces finansowania jest tutaj zaskakująco sprawny. Złożenie wniosku zajmuje tylko chwilę, a jego rozpatrzenie trwa nawet 15 minut. I co najważniejsze – pieniądze pojawiają się na koncie tego samego lub kolejnego dnia. Z pewnością dla wielu osób argumenty te będą wystarczające, aby zdecydować się na skorzystanie z faktoringu w firmie Fandla.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.59

Udostępnij artykuł:

Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem