zaloguj
PRZEWIŃ

EKO-franczyza - biznes przyjazny środowisku

Trend ekologiczny przejawia się już nie tylko w branży spożywczej, ale i odzieżowej, motoryzacyjnej, budowlanej.…Istotne jest, że na „bycie EKO” mogą pozwolić sobie także mniejsze przedsiębiorstwa – eko biznes jest nie tylko świetną wizytówką, ale jest także nieszablonowy, nowatorski i przede wszystkim zdrowy. A we współczesnym świecie klienci cenią sobie najbardziej. Pomysłowość przedsiębiorców nie ma granic – produkcja bambusowych skuterów, upcyklingowych toreb, hydrofilowe biodegradowalne folie, pufy z opon – to tylko niektóre z eko-biznesów. Przyszli przedsiębiorcy mają też duży wybór z opcji eko-franczyz. Przedstawiamy 10 z nich – może staną się dla Was inspiracją.  

Z tego artykułu dowiesz się:

Bycie „eko” jest coraz bardziej popularne i pożądane, a świadomość ekologiczna Polaków coraz większa. Przykładają coraz większą wagę do tego, co jedzą, ubierają, piją – dbałość o własne zdrowie i środowisko wpływa na decyzje zakupowe konsumentów. Jest to więc dobry czas na EKO-BIZNES.

 

ORGANIC FARMA ZDROWIA – samoobsługowe delikatesy z produktami ekologicznymi

 

Branża ekologicznej żywności jest stosunkowo nowa, ale jest obecnie jedną z niewielu branż odnotowujących ciągły i niezwykle dynamiczny wzrost na całym świecie, a od 10 lat również w Polsce. Ma to związek ze zwiększającą się świadomością społeczeństwa, że jakość i sposób wytworzenia żywności ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i całego środowiska naturalnego.

 

Prowadzisz swój własny sklep z żywnością ekologiczną, ale szukasz sprawdzonych rozwiązań? Chcesz współpracować ze znaną marką i korzystać z jej wiedzy i doświadczenia? Przystąp do systemu franczyzowego Organic Farma Zdrowia.

 

ORGANIC FARMA ZDROWIA jest pierwszą i największą w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznym. Produkty zostały wytworzone bez użycia sztucznych nawozów lub środków ochrony roślin i nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

 

Rozszerza swoją działalność tworząc system franczyzowy. Osoby zainteresowane prowadzeniem sklepu z żywnością ekologiczną mogą zostać Partnerem Organic Farma Zdrowia.

 

Dołącz do Organic Farma Zdrowia, a otrzymasz:

  • pomoc w rozpoczęciu i rozwinięciu działalności pod znaną i rozpoznawalną marką;
  • pomoc w doborze lokalizacji i adaptacji lokalu;
  • pomoc w otwarciu sklepu;
  • pakiet szkoleń;
  • wsparcie marketingowo-reklamowe;
  • atrakcyjne ceny zakupu produktów;
  • wsparcie handlowe przez cały czas trwania umowy;
  • produkty najwyższej jakości;
  • regularne dostawy produktów.

 

DLA TA FRANCZYZA ZOSTAŁA STWORZONA:

Ofertę współpracy w ramach systemu franczyzowego sieć kieruj zarówno do osób, które prowadzą już swój sklep z żywnością ekologiczną oraz do osób, które dopiero będą stawiać swoje pierwsze kroki w roli przedsiębiorcy.

 

System franczyzowy Organic Farma Zdrowia został stworzony dla osób odważnych, otwartych na nowe wyzwania, cierpliwych i nastawionych na jasny cel, gotowych pracować więcej niż standardowe od-do, ale za to na własnym i dla siebie. Dla osób gotowych na współrealizację naszej misji promowania zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie ekologicznych i naturalnych produktów oraz wiedzy uświadamiającej konsumentom jak ważne dla zdrowia ich i ich rodzin jest odpowiedni sposób odżywiania i właściwie dobrane produkty.

 

Franczyza ta jest również dla osób szukających po prostu pomysłu na ciekawy i sprawdzony biznes, gotowych zainwestować swój czas i pieniądze na stworzenie czegoś, co da satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.21

Udostępnij artykuł:

Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem