Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

liczba franczyz: Franczyzowe 190; Partnerskie 3000

Fines jest obecnie największym w Polsce, niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych. Działając na rynku od 2005 roku przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz partnerskich relacjach z Partnerami. Od chwili rozpoczęcia działalności rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 3 tysiące aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali nas jako najbardziej zaufanego i sprawdzonego partnera. W sieci agencji kredytowych współpracujących z Fines klienci mają dostęp do oferty wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. A jest to możliwe już podczas jednego spotkania w biurze kredytowym, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych. Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni Agenci, jak i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta. System franczyzowy Fines jest obecnie najszybciej rozwijającą się franczyzą na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży korzystająca z ponad 11 lat doświadczeń Fines liczy 150 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy. Promujemy zasady rzetelności i etyki w biznesie – stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. Posiadamy prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Solidna Firma”. Franczyza bez opłat: brak opłat wstępnych, licencyjnych, marketingowych

(58) 345 85 45

franczyza@fines.pl

www.fines.pl

jednostki własne: 106

liczba franczyz: 3 (Pruszcz Gdański, Warszawa, Gostyń)

Capital Service jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową z wieloletnim doświadczeniem. Firma powstała w 1999 roku i posiada ponad 100 oddziałów pod marką KredytOK na terenie Polski. Postanowiliśmy rozwinąć sieć franczyzową, ponieważ stawiamy na dynamiczną rozbudowę działalności firmy. Otwieramy nowe oddziały własne i franczyzowe. Chcemy na bieżąco aktualizować sytuację na rynku finansowym, powiększać liczbę miast, w których nasi Franczyzobiorcy będą mogli otworzyć placówkę pod marką KredytOK. Planujemy być zawsze o krok przed konkurencją! Dlatego też zmieniliśmy wygląd naszych lokali na bardziej nowoczesny – co także wyróżnia nas na rynku finansowym. Oddziały franczyzowe zachowują spójność wizualną, produktową i systemową. 18 lat doświadczenia pokazuje, że jesteśmy wiarygodnym, stałym i jakościowym partnerem biznesowym. Oferujemy kompleksowe wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu. Nasa wiedza zagwarantuje Ci sukces Specjaliści Capital Service posiadają dogłębną wiedzę w zakresie wszystkich aspektów prowadzenia działalności, co przyczynia się do optymalizacji procesu i harmonijnego współdziałania wszystkich komponentów: sprzedaż/marketing, windykacja, IT/system, obsługa prawna, system finansowy itp. Partner franczyzowy otrzymuje więc pełen pakiet kompletnych i przetestowanych rozwiązań. Oferta produktowa: Zakres oferowanych przez nas produktów jest systematycznie poszerzany, dlatego możliwości wyboru odpowiedniego rozwiązania dla Klienta jest wiele: Pożyczki krótkoterminowe; Pożyczki ratalne; Kredyty gotówkowe; Ubezpieczenia.

507 892 261

franczyza@capitalservice.pl

www.capitalservice.pl/system-partnerski/

Minimalna kwota inwestycji:

45000 zł

jednostki własne: 13

liczba franczyz: 23

Gold Finance działa od 2007 roku. Przez lata naszej obecności na polskim rynku finansowym stale podnosimy jakość oferowanych usług, nigdy nie tracąc najważniejszego – ukierunkowania na naszego Klienta. Kilka słów o Nas: działamy opierając się w 100% na polskim kapitale otworzyliśmy 31 oddziałów w całej Polsce pomogliśmy ponad 40 000 Klientów w spełnieniu swoich finansowych celów i marzeń każdego dnia ponad 900 naszych Doradców współpracuje bezpośrednio z Klientami, umożliwiając im szybsze i przemyślane inwestowanie w przyszłość ich i ich rodzin nasze kompetencje doceniają Klienci, a także 40 instytucji finansowych zostaliśmy wyróżnieni tytułem „EuroMarka" za zapewnianie kompleksowej obsługi naszym Klientom Oferowane produkty w ramach sieci franczyzowej Gold Finance zapewnia swoim Partnerom bardzo szeroką gamę produktów i usług finansowych co przekłada się na zwiększenie osiąganych dochodów. W ramach tej oferty Partnerzy mają w swoim portfelu następujące produkty: Produkty kredytowe: Kredyty hipoteczne Kredyty gotówkowe Kredyty samochodowe Kredyty firmowe Karty kredytowe Leasing Faktoring Produkty ubezpieczeniowe oraz oszczędnościowe: Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia majątkowe Ubezpieczenia komunikacyjne Lokaty bankowe IKE / IKZE Produkty regularnego oszczędzania: Ze składką regularną Ze składką jednorazową Alternatywne formy inwestowania: Złoto Diamenty Wino inwestycyjne Nasi franczyzobiorcy zarabiają już od pierwszego miesiąca!

(22) 208 20 82, 505 024 850

jacek.gorny@goldfinance.pl

www.goldfinance.pl

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł