zaloguj
PRZEWIŃ

Fines Operator Bankowy

Usługi Finanse i bankowość
Fines Operator Bankowy

LOKALIZACJA Fines SA
ul Wybickiego 13c, 81-842 Sopot

telefon (58) 345 85 45

www www.fines.pl

E-MAIL franczyza@fines.pl

LICZBA FRANCZYZ Franczyzowe 190; Partnerskie 3000

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Fines jest obecnie największym w Polsce, niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych. Działając na rynku od 2005 roku przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz partnerskich relacjach z Partnerami. Od chwili rozpoczęcia działalności rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 3 tysiące aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali nas jako najbardziej zaufanego i sprawdzonego partnera. W sieci agencji kredytowych współpracujących z Fines klienci mają dostęp do oferty wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. A jest to możliwe już podczas jednego spotkania w biurze kredytowym, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych. Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni Agenci, jak i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta. System franczyzowy Fines jest obecnie najszybciej rozwijającą się franczyzą na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży korzystająca z ponad 11 lat doświadczeń Fines liczy 150 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy. Promujemy zasady rzetelności i etyki w biznesie – stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. Posiadamy prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Solidna Firma”. Franczyza bez opłat: brak opłat wstępnych, licencyjnych, marketingowych

Wymagania sieci

Lokal: Lokal ( o powierzchni od 20 do 50 m2) powinien być umiejscowiony na parterze i posiadać witrynę oraz wejście od strony szlaku komunikacyjnego. Niezbędna jest możliwość ekspozycji kasetonów na elewacji budynku – nad witryną. Decydującą rolę odgrywa lokalne położenie - powinno zapewniać dopływ klientów. Placówka powinna mieścić się w centrach i pasażach handlowych lub przy głównych ciągach komunikacyjnych w danej miejscowości czy dzielnicy. Partner: Franczyzobiorcą naszej sieci może zostać osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Poszukujemy osób dynamicznych, przedsiębiorczych i samodzielnych, z predyspozycjami do zarządzania placówką oraz kierowania kilkuosobowym zespołem pracowników. Zapraszamy do współpracy w szczególności osoby prowadzące placówki pośrednictwa finansowego, zarówno te współpracujące bezpośrednio z bankami jak i te uczestniczące w sieciach agencyjnych.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Wsparcie marketingowe i promocyjne

 • bezpłatny pakiet wsparcia marketingowego
 • strona internetowa placówki wraz z pozycjonowaniem
 • lokalne akcje promocyjne
 • Wsparcie szkoleniowe

 • bezpłatne kompleksowe szkolenia produktowe
 • Wsparcie sprzedażowe

 • pierwszeństwo w dostępie do klientów pozyskanych przez Fines
 • opieka Regionalnego Kierownika Sprzedaży
 • stała pomoc telefonicznego Zespołu Wsparcia Sprzedaży (aktywna pomoc na każdym etapie procesu kredytowego w odniesieniu do każdego składanego wniosku przez placówki franczyzowe)
 • wyższe wynagrodzenie prowizyjne dla partnerów franczyzowych
 • Przewidywana suma inwestycji

  Przewidywana suma inwestycji to 10 tys. zł
  Opłata przeznaczona jest na oznakowanie zewnętrzne

 • kaseton świetlny
 • oznakowanie drzwi i witryny
 • tablica reklamowa
 • oraz zakup mebli i elementów reklamowych wewnętrznych

 • logo na ścianę
 • roll up
 • Fines pokrywa koszty projektów aranżacji wnętrza oraz projekt wizualizacji zewnętrznej. Franczyzobiorca na własny koszt zobowiązany jest do zakupienia komputerów i urządzeń biurowych oraz we własnym zakresie przeprowadza remont oraz malowanie. Ostateczne koszty uruchomienia placówki zależne są w dużej części od stanu technicznego lokalu. Nie pobieramy opłat franczyzowych po uruchomieniu placówki. Przewidywany zwrot z inwestycji w ciągu 3 miesięcy od uruchomienia placówki Szacowany średni dochód brutto z prowadzenia autoryzowanej placówki Fines – 10 tys. zł m-cznie.

  Osoba kontaktowa

  Dział Rozwoju Franczyz, tel. 58 345 85 35
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem