Partner serwisu

Otwórz sklep z zabawkami TOY Planet

Nie można mówić o szczęśliwym dzieciństwie jeśli nie trzymało się w rękach pluszowego misia, resoraka, któregoś z Avengersów czy też lalki Barbie. Zabawki od zawsze działają jak magnes na maluchy nic zatem dziwnego, że ten segment rynku jest szeroko rozwinięty i zdaniem ekspertów będzie się dalej w rozwijał.

Nie można mówić o szczęśliwym dzieciństwie jeśli nie trzymało się w rękach pluszowego misia, resoraka, któregoś z Avengersów czy też lalki Barbie. Zabawki od zawsze działają jak magnes na maluchy nic zatem dziwnego, że ten segment rynku jest szeroko rozwinięty i zdaniem ekspertów będzie się dalej w rozwijał. Sieć TOY Planet oferuje możliwość otwarcia własnego świata zabawek, który to punkt może stać się dla nas bardzo dochodowym biznesem.

  Dlaczego handel zabawkami może być intratny? Nasze społeczeństwo wciąż rozwija się i bogaci. Rosną zatem także jego możliwości nabywcze. W ostatnim czasie statystyki pokazują przyrost liczby urodzeń. Wszystko to wraz z coraz większą świadomością rodziców, powoduje popyt na różnego rodzaju produkty dziecięce, w tym zabawki.

Franczyza z TOY Planet

Sieć TOY Planet pomaga rozwijać sklepy w oparciu o swoją markę i ułatwianie dostępu do wysokiej jakości produkty dla dzieci. Lego, Mattel, Hasbro, Fisher Price, Hape, Playmobil - to tylko niektóre z bardzo szerokiej gamy marek oferowanych przez TOY Planet. Co ważne, strategia firmy Toy Planet sp. z o.o. gwarantuje dynamiczny rozwój w Polsce na zasadzie franchisingu. Otwiera nam to furtkę do stania się właścicielem/szefem ekskluzywnego sklepu zabawkarskiego. Możemy zatem zarabiać, spełniając dziecięce marzenia!

Wkład własny musi być przemyślaną inwestycją

Najlepiej dysponować na start zasobem własnych oszczędności, ewentualnie można wesprzeć się kredytem dla firm. Obecnie rynek wspiera wiele lokalnych inkubatorów przedsiębiorczości. By otworzyć punkt TOY Planet musimy zainwestować minimum 150 tys. zł., a średnio nawet 200 tys. zł. Na co dokładnie składa się ta kwota wyjaśnił nam prezes zarządu sieci TOY Planet Robert Momocki:

 - Osoba, która podejmie z nami współpracę będzie musiała przeznaczyć tę kwotę na opłatę wstępną i wyposażenie swojego punktu handlowego i część pierwszego zatowarowania. To ile osób zatrudni dana osoba zależy głównie od miejsca, gdzie będzie znajdował się sklep naszej sieci. W galerii handlowej będziemy mieli ciągłość handlu, łącznie z weekendami. Można też zdecydować się na inną lokalizację, niekoniecznie w galerii. W zależności od tego na co się zdecydujemy możemy stworzyć odpowiednio zespół 2- lub nawet 5-osobowy. Z reguły zgłaszają się do nas przedsiębiorcy, którzy chcą albo otworzyć punkt, o którym mowa w galerii handlowej, albo też mają z góry upatrzony lokal. Zdarzają się też Partnerzy, którzy nie mają takich możliwości. Wówczas pomagam im znaleźć odpowiedni lokal w którejś z galerii handlowych, z którymi współpracujemy.  

- Oczekujemy, że nasi Partnerzy/franczyzobiorcy będą nastawieni na sukces i, że będą chłonąć wiedzę, którą będziemy przekazywać im na różnego rodzaju szkoleniach - dodaje Robert Momocki. - Nie ukrywam, że trzeba mieć pewne predyspozycje do zarządzania zespołem. Powinno się też czuć tę specyficzną branżę. Konieczna będzie ogólna wiedza z zakresu prowadzenia punktów sprzedaży: znajomość przepisów (księgowych, kadrowych, dotyczących produktów dziecięcych i młodzieżowych), marketingu czy organizacji reklamy?

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html