Partner serwisu

Wszystko dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka. Sklep - komis ze sprzętem i artykułami dziecięcymi

Popyt na produkty dziecięce będzie istniał tak długo, dopóty dopóki będą rodziły się dzieci. To pozornie banalne stwierdzenie leży u podstaw wielu decyzji o założeniu sklepów i komisów z akcesoriami i sprzętem dla dzieci.

Popyt na produkty dziecięce będzie istniał tak długo, dopóty dopóki będą rodziły się dzieci. To pozornie banalne stwierdzenie leży u podstaw wielu decyzji o założeniu sklepów i komisów z akcesoriami i sprzętem dla dzieci. Z takiego właśnie założenia wyszli właściciele Sklepu i Komisu "Ola i Filip" w Elblągu. Prowadzą punkt już 15 lat.

W Polsce branża dziecięca rozwija się bardzo dobrze. Na rynku funkcjonuje wielu dostawców i producentów wysokiej klasy produktów jak: wózki, foteliki, zabawki, urządzenia medyczne, zabawki i wiele innych. Jest zatem w czym wybierać. Funkcjonują zarówno komisy dziecięce, jak i sklepy z nowymi artykułami.

Szeroki wybór uznanych marek

Dobry Pomysł na Biznes Nie do przecenienia dla rodziców pragnących zaopatrzyć się w nowy wózek, jest możliwość późniejszego wystawienia go w komis. Fot. W. Mocny Rzadziej zdarzają się punkty, jak "Ola i Filip" przy ul. Nitschmana , które łączą oba te pomysły na biznes. Dodajmy, że elbląski sklep, o którym mowa przyciąga nie tylko polskich rodziców.

- Nasz sklep - komis oferuje ponad 500 różnego rodzaju produktów - przyznaje współwłaściciel Romuald Siwicki. - Oferujemy duży wybór wózków spacerowych i głębokich, uznanych marek obecnych od wielu lat na rynku. Chodzi m.in. o spacerowe i głębokie wózki marek Coletto, Baby Active, Bebetto czy Tako. Staramy się sprowadzać uznane marki, które oferują sprawdzone i dobre jakościowo produkty. Jeździmy z żoną na różnego rodzaju sympozja, targi branżowe, na których zdobywamy wiedzę o nowościach, trendach rynkowych, a także bezpiecznych i dobrych dla zdrowia dziecka produktach. Jeśli chodzi o wózki, to w przypadku zakupu u nas, umożliwiamy ich komis. Rodzice przy zakupie, równocześnie zyskują możliwość zbytu niepotrzebnego sprzętu w przyszłości. Pozwala to im na odzyskanie blisko połowy początkowej kwoty. Czasami zamiast typowego komisu polecamy zamianę: w zamian za używany wózek - inne towary, stanowiące równowartość wyceny.

Punkt handlowy współpracuje z wieloma polskimi producentami wśród których możemy wymienić m.in.: TAKO, ROAN, BABYACTIVE czy TUTEK. Wśród innego asortymentu klienci mogą nabyć w "Oli i Filipie": łóżeczka, ubranka dziecięce, a nawet zabawki. Co ważne są to produkty atestowane, niejednokrotnie z certyfikatami UE. Właściciele wręcz mówią, że nie oferują nieatestowanych artykułów. Sklep ma także w ofercie szeroki wybór fotelików zarówno dla noworodków, jak i dzieci paroletnich.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły