zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Ćwiczenia we własnym m 2 - mobilny fitness

Ukończyłaś szkolenia instruktora fitness lub trenera personalnego, Twoją pasją jest aktywność fizyczna, posiadasz charyzmę i ...prawo jazdy? Załóż swój biznes - mobilny fitness, który zdobywa coraz więcej klientów i popularność.

To klient decyduje gdzie chce ćwiczyć: w domu, we własnym ogrodzie, parku, plaży, w lesie i biurze, sam lub wspólnie z rodziną lub sąsiadami.  

Komfort ćwiczeń i personalizacja usług

Ostatnio coraz częściej słyszy się o "modzie na fitness".

-To nie moda - protestują instruktorzy - To po prostu większa świadomość społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia, zmiana mentalności i coraz powszechniejszej dbałości o zdrowie i aktywność fizyczną.

Coraz więcej Polaków korzysta z ofert stacjonarnych klubów. Tymczasem ci, którzy cenią sobie zacisze własnego domu lub są po prostu wygodni to wciąż nie do końca zagospodarowana grupa klientów.

- Coraz więcej Polaków chce ćwiczyć, dbać o dobrą kondycję i wysportowaną sylwetkę bez zbędnych kilogramów - zapewniają mobilni trenerzy, a właściwie trenerki, bo to właśnie panie najczęściej decyduję się na zainwestowanie w usługi fitness w wersji mobilnej. - Także mieszkańcy mniejszych miejscowości, w których nie ma stacjonarnych klubów fitness, a nie mają możliwości lub czasu, aby dojechać do miasta. Niektórzy też po prostu nie mają odwagi, 2aby ćwiczyć z grupą nieznajomych lub odczuwają wstyd z różnych powodów. Zalet ćwiczeń w domu klienta lub innym miejscu przez niego wskazanym jest mnóstwo - przede wszystkim możemy dobrać aktywność pod względem jego indywidualnych preferencji, oczekiwanych efektów czy nawet jego charakteru. Klient czuje się komfortowo w swoim mieszkaniu, nie wstydzi się opowiedzieć o sobie trenerowi, o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach. Bardzo wielu naszych klientów stwierdziło, że o wyborze mobilnego fitness zdecydował przede wszystkim brak czasu. Chcieli ćwiczyć, ale jednocześnie spędzić ten czas z mężem lub z dziećmi - członków rodziny także można włączyć w nasze ćwiczenia.

Poza tym mobilne usługi to dyskrecja, wygoda klienta, kameralna atmosfera w trakcie zajęć i oczywiście wspomniana już personalizacja usług. W ramach mobilnego fitness świadczone są usługi konsultacji treningowej, treningów indywidualnych i grupowych.

- Najpierw oczywiście przeprowadzane są wstępne konsultacje, testy kondycyjne i pomiary, na podstawie których ustalany jest plan pracy i cele - opowiadają instruktorki. - Prowadzimy indywidualne i grupowe ćwiczenia aerobowe, siłowe, odchudzające i wytrzymałościowe z wykorzystaniem sprzętu np. TRX, hantli lub bez obciążeń. Wszystko to w miejscach dogodnych dla klientów.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.42

Udostępnij artykuł:

Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem