zaloguj
PRZEWIŃ

Sprzedaż kosmetyków kolorowych

Cienie do powiek, lakiery, pomadki, pudry - któraż kobieta nie odwiedza sklepów oferujących produkty do podkreślania swojej urody i wyrażenia siebie. Sprzedaż kosmetyków kolorowych jest więc ciekawym pomysłem na biznes. Zwłaszcza, jeśli postawimy na znaną już wśród pań rodzimą markę.

Polską firmą proponującą swoim klientkom wysokiej jakości kosmetyki kolorowe, szeroką gamę kolorystyczną cieni do powiek, lakierów oraz pomadek jest MEXMO.

Zysk na poziomie 8,5 tys. zł netto

Ponadto w swojej ofercie firma posiada podkłady, pudry oraz róże do policzków przeznaczone dla każdego rodzaju cery, a także szeroki wachlarz akcesoriów oraz precyzyjnie wykonanych pędzli z naturalnego i syntetycznego włosia, z pewnością uatrakcyjnia ofertę marki.

Właścicielem marki Mexmo od 2015 roku jest GP Holding, który prowadzi ekspansję na rynki Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Czech, Ukrainy oraz Polski. Wszystkie produkty, a także ich opakowania produkowane są w 100% w Polsce, co z pewnością wyróżnia markę na tle konkurencji. Projekt zakłada tworzenie punktów handlowych w formie wyspy (standu) w galeriach handlowych, bądź budowę sklepów 5647stacjonarnych.

- Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie - mówi Grzegorz Pietrowski z firmy MEXMO. - Na podstawie trójstronnej umowy miedzy GP Holding-właścicielem oraz dystrybutorem marki Mexmo, a firmą Heinze Sp z o.o. podmiotem odpowiedzialnym za budowę sieci oraz dystrybucje detaliczną, przekazujemy prawo używania znaku firmowego Mexmo oraz prawo wizerunku Mexmo potencjalnym franczyzobiorcom. Naszym partnerom gwarantujemy zysk na poziomie  min. 8,5 tys. zł netto, w  przypadku niewypracowania takiej wysokości w ciągu trzech miesięcy. Gwarancje wyżej wymienione można utrzymać maksymalnie do 6 miesięcy, w razie niewykonania planu, strony rozwiązują umowę zwracając poniesioną inwestycje w 100 proc. Istnieje możliwość obniżenia wartości pakietu do 70 tys. zł brutto. W takim przypadku, nie ma możliwość gwarancji zwrotu inwestycji oraz gwarancji zysku.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.09

Udostępnij artykuł:

Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem