zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, dlatego każdy produkt jest niepowtarzalny

Ręczne wykonanie, oryginalność, bogactwo wzorów - klienci coraz bardziej doceniają rękodzieło, pracę ludzkich rąk z dbałością o każdy detal wypływającą z prawdziwej pasji. Dzięki niej ich praca jest nie do podrobienia i naprawdę wartościowa. Zegarki, bransoletki, naszyjniki, okulary i inne akcesoria – wszystko to z wysokiej jakości drewna, produkowane w Polsce, tworzone z dbałością o ekologię – firma PLANTWEAR istnieje na rynku od siedmiu lat i dociera do coraz większej liczby osób.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

  •  o działalności firmy PLANTWEAR;
  • poznasz jej niepowtarzalne produkty - drewniane zegarki, biżuterię i akcesoria;
  • dowiesz się, na czym polega fenoment takiego pomysłu na biznes

Firmę PLANTWEAR tworzą ludzie z pasją i ogromną wiedzą, a na jej czele stoi Ewelina Bury i Wiktor Pyrzyk. To z nimi rozmawiamy o ich pasji i planach na przyszłość.

                             

Ewelina Adamczyk: Opowiedzcie Państwo trochę o swojej firmie.

 

Wiktor Pyrzyk: Plantwear istnieje od 2013 roku, a od 2014 roku prowadzimy własną produkcję. Zaczynaliśmy w garażu, a dziś posiadamy już pracownię z prawdziwego zdarzenia. Początkowo sprzedawaliśmy drewniane okulary, ale bardzo szybko okazało się, że jesteśmy naprawdę wymagający i zarówno jakość, jak i design importowanych produktów nie spełniała naszych oczekiwań. Podjęliśmy więc decyzję, że zaczniemy robić wszystko sami. I od blisko 7 lat dokładnie tym się zajmujemy.

 

Ewelina Bury: Od tego czasu powstało biuro kreatywno-marketingowe w Krakowie, otworzyliśmy dwa sklepy stacjonarne i planujemy kolejne punkty w największych miastach Polski. Chcemy też mocno rozwinąć nasze działania eksportowe, dlatego powiększamy zespół.