zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

CEO międzynarodowego systemu płatniczego LEO i udziałowiec IBOX BANK Pani Alona Shevtsova zaprezentowała ukraiński fintech na ogólnoświatowej konferencji Money 20/20 w Amsterdamie

W dniach 7-9 czerwca gracze rynku finansowego i płatniczego z całego świata zebrali się na dużej konferencji Money 20/20 w Amsterdamie. Głównymi partnerami wydarzenia zostali Mastercard, Visa, PayPal, American Express, Microsoft, Samsung Pay i wielu innych.   

Jedna z dyskusji panelowych drugiego dnia konferencji poświęcona była ukraińskim firmom fintech oraz omówieniu stabilności i złożoności pracy na rynku płatniczym Ukrainy w czasie wojny. Prelegentami byli przedstawiciele ukraińskiego fintechu: Pani Alona Shevtsova, CEO międzynarodowego systemu płatności LEO i udziałowiec IBOX BANK; Pani Maria Kolganova, NABU; Pani Anna Tigipko, Izi Bank; Pani Natalia Sleptsova, SportBank, oraz Pan Mark Barnett, Prezes Mastercard Europe. 

 

«Rozmawialiśmy nie tylko o dzisiejszych realiach, o pracy w warunkach wojennych. Rozmawialiśmy o przyszłości Ukrainy i jej bliskich relacjach z UE, o pracy europejskich firm w Ukrainie oraz o usługach naszych graczy na rynku światowym. Obecnie niezwykle ważne jest, aby mówić o Ukrainie nie tylko w kontekście działań wojskowych, ponieważ tak stabilne skojarzenie może utrudniać inwestycje zagraniczne w gospodarkę naszego kraju. Uczestnicy Money 20/20 w Amsterdamie uznali nas za silnego i technologicznego partnera, który jest zrównoważony zarówno na polu bitwy, jak i w biznesie.» - skomentowała Pani Alona Shevtsova.  

 

Money 20/20 Europe w Amsterdamie zwiedziło ponad 6000 osób, dołączyło do nich 300 prelegentów, którzy wystąpili na 6 scenach. Wśród głównych tematów warto wyróżnić niezbadane obszary technologii finansowych i kształtowania przyszłości branży na najbliższe lata w Europie i poza jej granicami. 

artykuł sponsorowany

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.53

Udostępnij artykuł:

Jakie są zalety oraz wady przynależności do sieci franczyzowej Jakie są zalety oraz wady przynależności do sieci franczyzowej
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem