zaloguj
PRZEWIŃ

Zakładamy firmę czyszczącą dachy, elewacje i kostkę brukową - pomysł na biznes z TOP 50

Dach wolny od mchu, pleśni, grzybów i śniegu, elewacja wyczyszczona z zabrudzeń od kurzu i sadzy, odchwaszczona i uwolniona od plam z oleju silnikowego kostka brukowa - to efekty pracy firm zajmujących się czyszczeniem dachów, elewacji i kostki brukowej.  

Jak zapewniają fachowcy można na tym nieźle zarobić pod warunkiem jednak, że przyszły właściciel takiej firmy spełni trzy warunki: będzie posiadał wiedzę, dobry sprzęt i detergenty. 

Odpowiednie środki do rodzaju zabrudzenia 

I oczywiście uprawnienia wysokościowe. Niektórzy robią szkolenia z alpinizmu przemysłowego, na których dowiadują się m.in. jak zabezpieczyć się podczas pracy i znakować miejsce wykonywanych robót. Oferta naszej firmy kierowana będzie przede wszystkim dla mieszkańców domków jednorodzinnych, ale można też podpisywać umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi. 

- Mamy dużo klientów, właścicieli domków jednorodzinnych, którym np. zabrudziła się blacha od sadzy przez niski komin, dach obrasta zielskiem i jest zanieczyszczony itp…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/zakladamy-firme-czyszczaca-dachy-elewacje-kostke-brukowa 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.51

Udostępnij artykuł:

Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem