zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Zakładamy firmę czyszczącą dachy, elewacje i kostkę brukową - pomysł na biznes z TOP 50

Dach wolny od mchu, pleśni, grzybów i śniegu, elewacja wyczyszczona z zabrudzeń od kurzu i sadzy, odchwaszczona i uwolniona od plam z oleju silnikowego kostka brukowa - to efekty pracy firm zajmujących się czyszczeniem dachów, elewacji i kostki brukowej.  

Jak zapewniają fachowcy można na tym nieźle zarobić pod warunkiem jednak, że przyszły właściciel takiej firmy spełni trzy warunki: będzie posiadał wiedzę, dobry sprzęt i detergenty. 

Odpowiednie środki do rodzaju zabrudzenia 

I oczywiście uprawnienia wysokościowe. Niektórzy robią szkolenia z alpinizmu przemysłowego, na których dowiadują się m.in. jak zabezpieczyć się podczas pracy i znakować miejsce wykonywanych robót. Oferta naszej firmy kierowana będzie przede wszystkim dla mieszkańców domków jednorodzinnych, ale można też podpisywać umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi. 

- Mamy dużo klientów, właścicieli domków jednorodzinnych, którym np. zabrudziła się blacha od sadzy przez niski komin, dach obrasta zielskiem i jest zanieczyszczony itp…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/zakladamy-firme-czyszczaca-dachy-elewacje-kostke-brukowa 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.56

Udostępnij artykuł:

Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem