zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Prowadzisz działalność gospodarczą Oferta Orange Flex jest stworzona dla Ciebie

Orange Flex dla Firm to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji, w której co miesiąc wybierasz tyle gigabajtów, ile potrzebujesz. Ofertę wyróżniają też automatyczne płatności z e-fakturą, wygodne zarządzanie kontem oraz duże możliwości personalizacji usług, często bez dodatkowych kosztów. Zobacz, dlaczego warto mieć telefon dla firmy w sieci w aplikacji.   

Dlaczego Orange Flex dla Firm to oferta inna niż wszystkie? 

Orange Flex dla Firm to sieć komórkowa w aplikacji – dla tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Skorzystasz z niej bez podpisywania żadnych papierów, wizyt w salonie czy dzwonienia na infolinię – w zamian pobierasz apkę na telefon. Potem też jest wygodnie, bo wszystko robisz w aplikacji – od aktywacji i zmiany Planu komórkowego, przez włączanie i wyłączanie dodatkowych usług po opłaty. 

 

Gdy masz telefon dla firmy w Orange Flex, po każdej płatności dostajesz też na maila e-fakturę. Nie musisz jednak robić żadnych przelewów, bo opłaty pobierane są automatycznie: z podpiętej karty płatniczej albo konta, które zasilasz BLIKIEM. Usługa działa w formie subskrypcji, więc płacisz za miesiąc z góry, lecz rezygnujesz, kiedy chcesz bez okresu wypowiedzenia. 

 

Wybierz swój Plan w Orange Flex na firmę i zmieniaj go, kiedy chcesz 

W Orange Flex dla Firm zawsze dzwonisz i wysyłasz wiadomości bez limitu, a do tego korzystasz z popularnych mediów społecznościowych i komunikatorów internetowych bez pomniejszania limitu danych. Przez pierwszy miesiąc płacisz tylko 1 zł z VAT, więc bez obaw wybierz Plan komórkowy z największą paczką GB.  

 

Potem raz w miesiącu możesz go zmienić na inny, w zależności od tego, ile gigabajtów potrzebujesz. Do wyboru masz 4 możliwości. 

 

Pakiet danych 

15 GB 

30 GB 

50 GB 

100 GB 

W tym w UE 

2,92 GB 

3,51 GB 

5,84 GB 

9,35 GB 

Cena brutto 

25 zł 

30 zł 

50 zł 

80 zł 

Cena netto 

20,33 zł 

24,39 zł 

40,65 zł 

65,04 zł 

 

Najdroższy Plan mówi też #hello5G, czyli korzystasz z sieci piątej generacji. Szczegóły oferty Orange Flex na firmę, w tym dodatkowe usługi i oraz wszystkie korzyści znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.  

 

Co jeszcze daje Ci telefon dla firmy w Orange Flex? 

Zamiast zwykłego SIM-a, w Orange Flex dla Firm możesz skorzystać z wirtualnej karty eSIM bez dodatkowych kosztów. Za darmo masz też drugą kartę SIM/eSIM z tym samym numerem – na przykład do smartwatcha czy tabletu. Możesz też dzielić się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa.  

 

Do jednego konta Orange Flex na firmę dodasz także do 5 dodatkowych numerów dla współpracowników lub rodziny. Wszystkim zarządzasz ze swojego telefonu i decydujesz, jakie zmiany w usługach użytkownik telefonu może zrobić samodzielnie, a kiedy wymaga to Twojej zgody w aplikacji. Na dodatkowych numerach do wyboru jest również piąty Plan bez pakietu GB za jedyne 15 zł brutto. 

artykuł sponsorowany

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.50

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem