Partner serwisu

Chodzisz do fryzjera Oto aplikacja, którą powinieneś znać

Korzystanie z usług fryzjerskich jest dziś już w zasadzie normą. Podcinanie, koloryzacje, a nawet większe metamorfozy to stałe punkty w kalendarzach większości kobiet, a coraz częściej także mężczyzn. Pytanie tylko: jak znaleźć fryzjera, który zapewni nam najlepsze efekty? To proste - wystarczy skorzystać z pomocy wyjątkowej aplikacji: Moment.pl.

Wybierając się do salonu fryzjerskiego, chcemy mieć pewność, że wizyta spełni nasze oczekiwania, a efekty będą spektakularne. I nie ma tu większego znaczenia, czy planujemy rutynowe podcięcie końcówek czy totalną metamorfozę - po prostu potrzebujemy gwarancji, że powierzamy swój wygląd kompetentnej osobie. Jednak znalezienie idealnego fryzjera stanowi czasami nie lada wyzwanie - brak dostępu do informacji czy opinii, problemy z dodzwonieniem się do placówki… Na szczęście jest na to sposób! Nowoczesna platforma Moment.pl, zrzeszająca ponad 30 tysięcy salonów urody z całej Polski, zawierająca wszystkie istotne informacje na ich temat, a przy tym umożliwiająca rezerwowanie wizyt przez internet… i to 24/7!

Skarbnica wiedzy o salonach

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z usług konkretnej placówki, potrzebujemy informacji na jej temat. To oczywiste. Nikt przecież nie lubi kupować kota w worku - szczególnie, gdy chodzi o naszą urodę i zdrowie. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musimy tego robić. W platformie Moment.pl bez trudu znajdziemy bowiem wszystkie szczegóły, które są nam potrzebne do podjęcia świadomej decyzji o wizycie. To prawdziwa skarbnica wiedzy o salonach - ich pracownikach, ofercie, cenach, a nawet dodatkowych udogodnieniach, na które możemy liczyć w poszczególnych placówkach. Nie musimy już przeszukiwać całego internetu - bo wszystko, czego potrzebujemy, zostało zebrane w jednym miejscu.

Źródło wiarygodnych opinii

Przy wyborze salonów fryzjerskich bardzo istotne są także opinie ich dotychczasowych klientów. Bo cóż z tego, że opis placówki to same superlatywy, jeśli odwiedzające ją osoby zwykle uciekają stamtąd z krzykiem? Inny problem to fakt, że komentarze zamieszczane w internecie nie zawsze są godne zaufania. Jak więc dowiedzieć się, co na temat interesującego nas fryzjera myślą ludzie, którzy faktycznie korzystali już z jego usług? Na pomoc ponownie przychodzi Moment.pl, tym razem z obszerną bazą wiarygodnych opinii. Ich prawdziwość gwarantuje prosta zasada, zgodnie z którą swoje wpisy mogą zamieszczać tam jedynie osoby, które faktycznie zrealizowały wizytę w danym salonie.

Nowoczesna aplikacja

Kolejną i prawdopodobnie jedną z największych zalet platformy Moment.pl jest jej mobilność. Jest ona bowiem dostępna nie tylko w formie portalu internetowego, ale również darmowej, intuicyjnej aplikacji. Dzięki temu możemy cieszyć się wygodą rezerwacji online bez ograniczeń - o dowolnej porze dnia czy nocy, z każdego miejsca na ziemi - wystarczy, że mamy pod ręką urządzenie z dostępem do internetu. Aplikację pobierzemy zupełnie bezpłatnie, a pośród dostępnych w niej funkcji znajdziemy m.in. możliwość zapisywania ulubionych salonów czy przeglądania historii zarezerwowanych wizyt. Brzmi dobrze, prawda?

Znalezienie dobrego i godnego zaufania fryzjera może czasem wydawać się sporym wyzwaniem. Jednak wszystko zmienia się, kiedy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, takich jak Moment.pl. Dzięki aplikacji wyszukiwanie salonów i rezerwowanie terminów staje się niezwykle łatwe, a przy tym bardzo wygodne. Czyli dokładnie takie, jakie powinno być - by wizyta u fryzjera zawsze stanowiła czystą przyjemność!

Artykuł powstał przy współpracy z ekspertami Versum.

 

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Stokrotka