zaloguj / zarejestruj

KIDS STUDIO licencja na sport, zabawę i dobry biznes

Jeżeli posiadasz już własne studio fitness KIDS STUDIO oferuję Ci nową formę współpracy. Dzięki LICENCJI dołączysz do sieci już od 200 zł netto miesięcznie. Zespół promuje zdrowy styl życia i bycie fit. Łamie wszelkie zasady szablonowego spędzania czasu przez dzieci i młodzież poprzez gimnastykę, akrobatykę i inne ciekawe formy aktywności.

 

KIDS STUDIO stawia na umiejętności, zdobywając co rusz nowe podia zawodów w kraju i za granicą. Zadziwia rewelacyjnymi metodami treningów, których skuteczność potwierdzają tysiące kursantów w całej Polsce.  

PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI

Motto Studia to: "Gimnastyka, Akrobatyka, Taniec, Sport i Zabawa". Chcąc podzielić się z Wami wiedzą oraz doświadczeniem, a także pomóc Wam w osiągnięciu sukcesu stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca. Dzięki niej za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne). Będą one sygnowane marką KIDS STUDIO, sieci szkół dla dzieci i młodzieży.   Oferta dotyczy również współpracy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca.   Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem KIDS STUDIO. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.  

WSPARCIE PROMOCYJNE

KIDS STUDIO opracowało standardy pozyskiwania klienta - nauczy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat dostosowany do wielkości miasta i jak sprawić, by nie zabrakło chętnych na zapisy. Otrzymasz również wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej, w tym materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. Zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.   Spełnij marzenie o sukcesie.  

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ LICENCYJNĄ Z KIDS STUDIO

Zobacz, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę.  

Na wszystkich etapach otrzymasz niezbędną pomoc. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady oferty współpracy licencyjnej. Otrzymasz od załogi know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.  

Jesteś zainteresowany/na? Dowiedz się więcej!  

Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

  • 200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)
  • 300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)
  • 400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)
  • 500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)

Warunki:

  1. Umowa na min. 12 miesięcy
  2. Wszystkie kwoty są kwotami netto
  3. Płatność raz w miesiącu  

Osiągnij sukces razem z Kids Studio!

Tel: +48 606 260 789

 Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.41

Udostępnij artykuł:

Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa Animator w bawialni – opieka, bezpieczeństwo i niezapomniana zabawa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem