Partner serwisu

Gdzie kawalerskie lub urodziny Otwieramy lokal na huczne imprezy!

Na pewno każdy z nas kiedyś organizował domowe przyjęcie lub głośniejszą imprezę, po której rozzłoszczeni sąsiedzi pukali w ściany, a jeśli działo się to w spokojnej kafejce lub restauracji -  jej właściciele nerwowo spoglądali na zegarek. Okazuje się, że jest na to sposób, a przy okazji ciekawy pomysł na biznes. Mowa o weekendowym lokalu wynajmowanym na wszelkiego rodzaju imprezy, jak 18-tki, obrony prac magisterskich czy wieczory kawalerskie.

Na pewno każdy z nas kiedyś organizował domowe przyjęcie lub głośniejszą imprezę, po której rozzłoszczeni sąsiedzi pukali w ściany, a jeśli działo się to w spokojnej kafejce lub restauracji - jej właściciele nerwowo spoglądali na zegarek. Okazuje się, że jest na to sposób, a przy okazji ciekawy pomysł na biznes. Mowa o weekendowym lokalu wynajmowanym na wszelkiego rodzaju imprezy, jak 18-tki, obrony prac magisterskich czy wieczory kawalerskie.

Tego rodzaju działalności gospodarcze w Warszawie funkcjonują już jakiś czas, ale wciąż jest na nie zapotrzebowanie. Niedawno we wrześniu pojawiła się nowa propozycja na tym polu.  

Impreza na 9 godzin

Pan Olaf z wykształcenia jest energetykiem, na co dzień pracuje w biurze od rana do 15-tej. Od pewnego czasu czuł, że przydałoby się "dodatkowe zasilanie domowego budżetu". Szukał zajęcia, które dawałoby się pogodzić z codzienną pracą, a jednocześnie zapewniającą niezły dochód.

- Pomyślałem, że dobrym pomysłem na zarabianie byłoby otwarcie lokalu, który można byłoby wynajmować do organizowania różnego rodzaju imprez - wspomina. - Pomysł wziął się też z własnego doświadczenia z czasów studenckich. Byłem na drugim roku studiów, gdy kolega zaprosił mnie na urodziny. Odbyły się one w pomieszczeniu piwnicznym, o odrapanych ścianach i pod przyciemnionym światłem. Jak przystało na studentów taki standard nam wystarczał, ale pewnie gdyby było coś lepszego, kolega raczej zdecydowałby się na inny lokal. Gdy powiedział mi, że noc kosztowała go 600 zł - złapałem się za głowę.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Coffeeloffee