zaloguj
PRZEWIŃ

Pachnący punkt na mapie miasta

Współpraca podstawą sukcesu

- Rozmawiając z naszymi franczyzobiorcami zastanawialiśmy się nad szeregiem korzyści wynikających ze współpracy z naszą marką -jedną z najistotniejszych z punktu widzenia inwestora, jest poczucie bezpieczeństwa, o które dbamy cały czas - kontynuuje Ewelina Kyzioł. - Działamy według dewizy: "Proponując pomysł innym, najpierw wypróbujmy go na sobie", dzięki temu możemy kompleksowo wspierać placówki franczyzowe na każdym etapie rozwoju.

W ramach systemu franczyzobiorcy otrzymują gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania, popartych 12-letnim doświadczeniem. Pełna pomoc w uruchomieniu sklepu (w tym wskazanie solidnych i tanich wykonawców), bezpłatny system szkoleń i sprawdzone metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów to solidne podstawy sukcesu.

Podstawowe wymagania Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni sali sprzedażowej 20-30 m2. Są dwie opcje lokalizacyjne galeria handlowa - lokal lub wyspa lub lokal handlowy w centrum miasta, na parterze, z witryną główne ulice handlowe, w ciągu ruchu pieszych. Jednorazowa opłata licencyjna to 1 zł netto.

Reklamę zewnętrzną zapewnia franczyzodawca.

- Nie pobieramy prowizji od obrotów franczyzobiorcy - zaznacza pani Ewelina. - W pakiecie franczyzowym nasi partnerzy mają8możliwość korzystania ze znaków towarowych, oferujemy bezpłatne szkolenie właściciela placówki i pracowników w zakresie wiedzy o produktach i technik sprzedaży, projekt aranżacji lokalu, program lojalnościowy, materiały marketingowe, program B2B, stroje firmowe. Ceny hurtowe na terenie całej Polski są jednakowe.

Nie jest wymagana koncesja. Forma prawna działalności należy do decyzji franczyzobiorcy. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otwarciem placówki franczyzowej prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: franczyza@ufranciszka.pl podając lokalizację (miasto, w którym chcieliby Państwo prowadzić działalność) oraz pisząc kilka słów o sobie.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.12

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem