zaloguj / zarejestruj

Maszyny do lodów sercem twojego biznesu

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wciąż lody włoskie i lody świderki. Te są chyba najbardziej znane w naszym kraju, ponieważ jako pierwsze pojawiły się na rynku. Później, w ramach ciekawości związanej z nowymi smakami, a także otwarciem polskiego rynku, zaczęły się pojawiać coraz to nowsze odsłony lodów, jak np. lody gałkowe czy ostatnia nowość - lody tajskie.

Wielu z nas zastanawiało się nad otworzeniem lodziarni i co tak naprawdę jest najważniejsze w tym biznesie?

Maszyna do lodów!

Jakie lody sprzedają się u nas najczęściej?

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wciąż lody włoskie i lody świderki. Te są chyba najbardziej znane w naszym kraju, ponieważ jako pierwsze pojawiły się na rynku.

Później, w ramach ciekawości związanej z nowymi smakami, a także otwarciem polskiego rynku, zaczęły się pojawiać coraz to nowsze odsłony lodów, jak np. lody gałkowe czy ostatnia nowość - lody tajskie.

Ufaj tylko doświadczonym dostawcom postój w sezonie wiąże się z dużymi stratami stać Cię na to - Firma nasza oferuje maszyny do lodów włoskich,świderków,tajskich oraz granitory.

Maszyny do lodów włoskich oraz maszyny do świerków nie są już dziś tak drogie, jak jeszcze kilka lat temu.

Często wystarczy zainwestowanie niewielkiej gotówki, aby otworzyć własną lodziarnię, która będzie przynosić wysokie dochody, tym bardziej, że jest to interes niemal całkowicie pozbawiony ryzyka.

Ale uważaj nie ufaj chińskim maszynom cena kusi ale koszty serwisowe są bardzo drogie o ile ktoś się podejmie naprawy.

Lody świderki, włoskie, a może lody naturalne?

W Polsce mamy własną tradycję zarówno produkowania, jak i spożywania lodów wykonywanych metodami manufakturowymi.

Przykłady takich producentów lodów można by mnożyć. Polacy nie jedzą bowiem jedynie świderków czy lodów włoskich, ale także lubią eksperymenty.

Owszem, maszyny do lodów włoskich oraz maszyny do świderków to często największe pole zainteresowania franczyzobiorców, ale nowe trendy także mają się dobrze na naszym rodzimym rynku, choć ich wielki boom może dopiero nastąpić.

Warto więc pomyśleć o własnej lodziarni, dopóki inni nas nie wyprzedzą. Jeśli nie wiesz czy sobie poradzisz w tym biznesie dołącz do sieci franczyzowej www.lodyprzygoda.pl .Jeśli potrzebujesz maszyny do lodów włoskich,maszyny do lodów świderków lub maszyny do lodów tajskich wejdź na naszą stronę www.maszynylody.pl  i stwórz z nami opłacalny biznes

Dane kontaktowe

  • Łukasz Przygoda "Biznes Group"
  • Telefon: +48 505 593 105

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.38

Udostępnij artykuł:

Dla jakiego biznesu wybór lokalizacji jest kluczowy do osiągnięcia sukcesu Dla jakiego biznesu wybór lokalizacji jest kluczowy do osiągnięcia sukcesu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem