zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mail Boxes Etc. –  Mądra franczyza

Wybranie odpowiedniej franczyzy wiąże się z dokładnym rozpoznaniem rynku i znalezieniem branży, z którą zwiążemy się na dłuższy czas. Niezwykle istotne jest abyś zajmował się czymś,w czym posiadasz już doświadczenie bądź względną orientację. Know-how i sieci kontaktów, które udało się zdobyć w dotychczasowej pracy, mogą okazać się bezcenne w nowym biznesie. Co w przypadku, gdy takiego doświadczenia oraz sieci kontaktów nie posiadasz, a zależy Ci na rozpoczęciu własnej działalności?

Kluczowe jest wsparcie i możliwości rozwoju oraz kompleksowość usług jakie oferuje franczyzodawca. MBE już od pierwszego dnia udziela najlepszego możliwego wsparcia w zakresie rozwoju nowego biznesu. Nasz program szkoleniowy pomaga rozwinąć wiedzę o biznesie, jak również zdobyć niezbędne umiejętności operacyjne w zakresie zarządzania punktem Mail Boxes Etc. Prowadzenie punktu MBE nie wymaga posiadania wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży. Wszystkie niezbędne umiejętności zdobywasz w trakcie teoretycznych oraz praktycznych szkoleń. Program szkoleniowy podzielony jest na cztery duże bloki: kurs szkoleniowy w centrali MBE w Warszawie, szkolenie w punktach MBE, szkolenie po otwarciu punktu, szkolenia okresowe. Dodatkowo, w momencie rozpoczęcia działalności za pośrednictwem Opiekuna Regionalnego możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, w zakresie działań handlowych, jak i codziennych operacji związanych z prowadzeniem punktu MBE. W okresie pierwszych 4-6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia Twojego własnego punktu, Opiekun Regionalny prowadzi wizyty handlowe mające na celu rozwój i wsparcie punktu. W zależności od potrzeb Franczyzobiorcy wizyty mają na celu m.in. ustalenie strategii i polityki cenowej, wsparcie w zakresie zarządzania budżetem, pomoc w kontaktach z dostawcami i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.      

 

 

Kolejną istotną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze franczyzy, są narzędzia jakimi dysponuje i jakie udostępnia franczyzodawca swojej sieci. Platforma technologiczna, którą oferuje Mail Boxes Etc. to autorski produkt dostosowany do potrzeb punktów i służącym im na wyłączność. Optymalizuje codzienne działania Franczyzobiorcy, pozwalając mu skoncentrować się na kwestiach najważniejszych z punktu widzenia jego klientów.  Ponadto cała sieć MBE posiada spójne narzędzia handlowe, które wykorzystywane są w celu pozyskiwania nowych klientów. Zarówno pod względem marketingowym, jak i sprzedażowym, Mail Boxes Etc. podąża za najnowszymi trendami i przygotowuje rozwiązania skrojone na miarę potrzeb klientów i członków sieci.      
Sprawdzony i zaufany model franczyzowy to także siła marki. MBE jest świadoma zarówno potęgi działania marki, jak i mocy reklamy, dzięki której nasi klienci uważają nas za lidera na rynku. Taki potencjał zawdzięczamy głównie naszym franczyzobiorcom. MBE zobowiązuje się do korzystania ze skutecznych i różnorodnych kanałów marketingowych, również na poziomie ogólnokrajowym. Ma to na celu wsparcie wysiłku i wynagrodzenie działań prowadzonych przez naszych Franczyzobiorców.

Franczyza Mail Boxes Etc. wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem i uczciwym podejściem do naszych partnerów. Traktując naszego franczyzobiorcę jako partnera, jesteśmy w stanie budować silną markę. To daje nam przewagę w budowaniu trwałych relacji i rozwoju sieci. – podkreśla Joanna Procyszyn, Country Manager Mail Boxes Etc. Poland

 

Materiał Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.33

Udostępnij artykuł:

Zainwestuj w sklep medyczny Zainwestuj w sklep medyczny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem