zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Lody Tajskie już w Polsce - Hit sprzedaży w branży lodziarskiej

Otwórz z nami lodziarnię lodów Rolls, które są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.

Przygotowanie lodów tajskich to niesamowite show dla klientów, gdyż wytwarza się je na specjalnej płycie na oczach klientów.  Zobacz to niesamowite widowisko   https://www.youtube.com/watch?v=h8zgF8mFyAQ Lody tajskie, jak sama nazwa wskazuje, pochodzą z Tajlandii, np. z wyspy Koh Phi Phi, gdzie tego typu deser serwowany jest przechodniom na ulicach. Powoli robi furorę także w Polsce, choć póki co, jest to dość egzotyczne danie. Wydaje się, że franczyza lody tajskie, wypromuje te lody, które bez wątpienia należą do bardzo naturalnych wyrobów.

Pomysł na biznes - Franczyza

Jeśli wciąż poszukujesz swojego miejsca na zawodowym rynku proponujemy sprawdzony pomysł na biznes - lody. Franczyza kawiarnia przynosi realne dochody, a lody tajskie wydają się być dziś produktem poszukiwanym przez konsumentów. Dlaczego? Ponieważ są zdecydowanie bardziej naturalne, aniżeli wszystkie inne odmiany lodów, z którymi się na co dzień spotykamy, szczególnie w upalne dni lata.

3 formy współpracy które zapewnią Ci wysokie zyski:

Przyczepa gastronomiczna bardzo popularna,sprzedaż z przyczepy to moda która wkracza z zachodu do Polski. Lokal stacjonarny wystarczy 30-40 m2 wynajmowany lub własny i staniesz się właścicielem lodziarni tajskiej "Lodów Rolls" Wysepka gastronomiczna dedykowana do galerii Handlowych punkt taki może być całoroczny. Dla wszystkich oferujemy specjalistyczne szkolenia,wsparcie na każdym etapie współpracy. Franczyza lody tajskie w tej perspektywie ma więc duże szanse na powodzenie. Wciąż niewiele jest lodziarni czy kawiarni oferujących lekkie i zdrowe przekąski. Dotyczy to szczególnie deserów. Lody tajskie to wyjątkowe odkrycie, nie tylko smakowe, ale także idealne dla zbilansowanej diety.

Jak więc tworzy się te wyjątkowe lody które przyniosą Ci niesamowite zyski?

Produkowane są na oczach klientów, za pomocą maszyny do lodów tajskich, czyli bardzo zmrożonej patelni. Na jej powierzchni zostają umieszczone dwa główne składniki, które będą stanowić podstawę lodów. Mowa tu o mleku i śmietance. W Tajlandii powszechnie używa się mleka migdałowego, w Polsce ta idea czeka jeszcze na szersze upowszechnienie. Do tej bazy trafiają także pozostałe składniki i dodatki jak orzechy, czekolada czy owoce. Wszystkie zgodnie z upodobaniami klientów. Po około trzech minutach powstaje deser, jaki przypomina ruloniki. Jest odpowiednio schłodzony i bardzo orzeźwiający, a nade wszystko zdrowy. Oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, stąd pomysł na biznes lody naturalne, jest ideą, którą można w rzeczywisty sposób wcielić w życie, a  z pewnością przyniesie oczekiwany sukces.

Franczyza dobrym pomysłem na biznes

Wielokrotnie słyszy się, że biznesmeni, którzy dziś cieszą się niesłychanym rozwojem swoich przedsięwzięć, zaczynali właśnie od systemu, o jakim mówi się franczyza. Kawiarnia, a może lodziarnia ? czy to naprawdę dochodowa działalność, dzięki której można się uniezależnić od pracodawcy i diametralnie zmienić swoje życie, wkraczając na pole szeroko pojętej przedsiębiorczości? Przekonaj się, że warto.

Dołącz do nas, pamiętaj kto pierwszy ten lepszy.Nasza firma daje wyłączność terytorialną, więc masz pewność, że w swoim mieście będziesz jednyny który oferuje "LODY ROLLS"

Zobacz więcej na stronie www.lodyrolls.pl

Dane kontaktowe: Biznes Group Łukasz Przygoda tel.505-593-105

email: kontakt@lodyrolls.pl

Materiały Partnera 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Zainwestuj w sklep medyczny Zainwestuj w sklep medyczny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem