zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza - oferty dla przyszłych przedsiębiorców!

Chcesz zacząć pracować na własny rachunek, jednak jest to dla ciebie zbyt duże ryzyko - Postaw na franczyzę - działalność sygnowaną znaną marką. Szeroki wybór branż sprawia, że z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią.

Chcesz zacząć pracować na własny rachunek, jednak jest to dla ciebie zbyt duże ryzyko- Postaw na franczyzę - działalność sygnowaną znaną marką. Szeroki wybór branż sprawia, że z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią.

Franczyza zwiększy twoje szanse na sukces. Prowadzenie biznesu jako rozpoznawalna marka, dostęp do całego know-how oraz wsparcie marketingowe zmniejsza ryzyko. Jest to więc świetne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, którzy w działalności biznesowej stawiają pierwsze kroki.

Jaki biznes w ramach franczyzy możesz prowadzić?

Interesuje cię franczyza? Oferty dostępne są w ramach różnorodnych branż, co zwiększa szanse na prowadzenie biznesu takiego, jaki odpowiada twoim preferencjom i oczekiwaniom. To sposób na działalność, która będzie sprawiać ci mnóstwo przyjemności. Jeżeli nie chcesz, by twoja praca kojarzyła się wyłącznie z przykrym obowiązkiem, zmieni to franczyza. Oferty obejmują zarówno sklepy spożywcze, restauracje i bary, a nawet salony depilacji laserowej czy kluby fitness. Biznes franczyzowy możesz otworzyć w takich branżach jak: handel - w tym: sklepy odzieżowe, spożywcze, z artykułami gospodarstwa domowego, ogrodnicze, perfumerie, drogerie, usługi - w tym: uroda i fitness, edukacja, finanse i bankowość, gastronomia, turystyka i hotele, nieruchomości, usługi dla biznesu. Zanim jednak podejmiesz decyzję, określ najpierw swoje preferencje. Ustal, w jakiej branży praca sprawiałaby ci najwięcej radości. Być może masz pasję, która pokryje się z prowadzonym biznesem w ramach franczyzy?

Dlaczego warto zdecydować się na franczyzę?

Franczyza to rozwiązanie, które wybiera wielu przedsiębiorców. Chociaż nie jest to w 100% własny biznes, jego prowadzenie daje mnóstwo korzyści. Większe szanse na powodzenie Franczyza oznacza działalność pod znaną marką, która jest już utrwalona w pamięci klientów. To z kolei przekłada się na duże szanse powodzenia biznesu. Nie trzeba bowiem od podstaw pracować nad wizerunkiem i budować świadomości marki.  Sprawdzony pomysł Przystępując do sieci franczyzowej, przedsiębiorca uzyskuje dostęp do pełnego know-how firmy. Jest to swojego rodzaju sprawdzony "przepis" na prowadzenie biznesu zdobyty niskim kosztem. Nie trzeba więc samemu wypracowywać "recepty gospodarczej" - zwykle metodą prób i błędów. Oszczędza to czas i koszty. Wsparcie franczyzodawcy Decydując się na uruchomienie biznesu w ramach konkretnej sieci franczyzowej, franczyzodawca zobowiązuje się wspierać franczyzobiorcę w wielu aspektach prowadzonej działalności. Przykładowo, wybierając franczyzę w sieci sklepów spożywczych Topaz, franczyzobiorca ma dostęp do sprawdzonych narzędzi marketingowych. Są to między innymi: gazetki z promocyjnymi ofertami, akcje plakatowe, weekendowe akcje promocyjne. programy lojalnościowe dla stałych klientów. Lepsze warunki umów z dostawcami i kontrahentami Franczyzodawca negocjuje warunki umów z dostawcami dla całej sieci. Dlatego jest w stanie osiągnąć znacznie korzystniejsze ceny zakupu niż właściciel np. niewielkiego sklepiku spożywczego.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.14

Udostępnij artykuł:

Bez cięć o franczyzie Bez cięć o franczyzie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem