zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Dzierżawa ekspresów do kawy - wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Pyszna kawa wypita rano w biurze to doskonały sposób na dobry początek dnia. Jednak takie urządzenie nie należy do najtańszych, a jego koszt często wynosi nawet kilkanaście tysięcy złotych. Dlatego dla niektórych firm znacznie lepszą opcją będzie wypożyczenie urządzenia. Dowiedz się, na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy i jak wybrać urządzenie idealne dla swojego biura!

Kawa do biura - dlaczego jest tak ważna?

Dzierżawa ekspresów do kawy lub kupno takiego urządzenia to korzyść nie tylko dla pracowników, lecz także pracodawcy. Wypity z rana aromatyczny napój doskonale pobudza, zwiększa koncentrację i zdolności intelektualne, a nawet poprawia nastrój dzięki stymulacji wytwarzania serotoniny i dopaminy przez organizm. Już jedna filiżanka potrafi również zredukować stres! Co więcej, wspólne picie kawy sprzyja integracji zespołu. Wszystkie te zalety wpływają na jakość pracy zespołu, dlatego obecność ekspresu w firmowej kuchni to ogromna korzyść dla całego przedsiębiorstwa.

Dzierżawa ekspresów do kawy Dar Natury - na czym to polega?

Dzierżawa expressów do kawy to nic innego, jak wypożyczanie urządzeń na określony czas. Zamiast wydawać jednorazowo dużą sumę, wystarczy wnosić opłaty w wygodnych ratach i cieszyć się pyszną kawą każdego dnia. Dogodna forma płatności to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Umowa zakłada również regularne dostawy kawy do firmy, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi pamiętać o jej zamawianiu. Dodatkowo dostawca zobowiązuje się również do serwisu urządzenia. Dzierżawa ekspresów do kawy to po prostu ogromna wygoda dla firmy!

Najlepszy ekspres do kawy - jaki wybrać?

W ofercie dzierżawy ekspresów do kawy Dar Natury dostępne są trzy urządzenia, spośród których można wybrać rozwiązanie idealne dla swojego przedsiębiorstwa. Każde z nich powiązane jest z określonym pakietem, dopasowanym do potrzeb małych i średnich firm. Można zdecydować się na:

  • ekspres Saeco Lirica OTC - ten kompaktowy ekspres ciśnieniowy doskonale sprawdzi się nawet na niewielkich przestrzeniach biurowych. Z jego pomocą można przyrządzić nie tylko klasyczną, czarną kawę, lecz także pyszny napój z mlekiem dzięki wygodnemu przyciskowi One Touch Cappuccino. Urządzenie dostępne jest wraz z pakietem Barista 2, który pozwala na przyrządzenie do 30 kaw dziennie,

  • ekspres Saeco Royal Gran Crema - to eleganckie urządzenie to doskonały pomysł nie tylko do biura, lecz także dla branży HoReCa. Ten model ekspresu również został wyposażony w moduł One Touch Cappuccino, a przy tym posiada podgrzewaną tacę na filiżanki, dzięki czemu pozwala przygotować pyszną kawę espresso jak prosto z kawiarni. Jest również niezwykle łatwy w konserwacji, a niezintegrowane Cappuccinatore pozwala na tworzenie rozmaitych wariacji na temat kawy z mlekiem. Urządzenie można wypożyczyć wraz z pakietem Barista 4, który umożliwia zaparzenie od 30 do 60 kaw dziennie,

  • ekspres Saeco Aulika TOP RI - rozwiązanie idealne dla średnich przedsiębiorstw. Wyjątkowo duży zbiornik na wodę oraz pojemnik na kawę, a nawet możliwość podłączenia ekspresu do źródła bieżącej wody to ogromna wygoda przy częstym użytkowaniu urządzenia. Ekspres posiada nie tylko moduł One Touch Cappuccino, lecz także Cappuccinatore Pineless Wonder, pozwalające uzyskać perfekcyjny smak kawy z mlekiem. Ekspres dostępny jest wraz z pakietem Barista 6, który umożliwia przygotowanie aż 100 kaw dziennie.

Kawa dostarczana do każdego z ekspresów produkowana jest przez włoską markę Segafredo. Wysokiej jakości ziarenka zapewniają napojom niezrównany smak. Dzierżawa ekspresów do kawy to niezwykle wygodna opcja, w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw. Uważasz, że sprawdzi się również w Twojej firmie? Umów się na rozmowę z konsultantem Daru Natury i wybierz rozwiązanie idealne dla Twojego biura!

materiał partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.35

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem