zaloguj

Franczyzy do ok. 30 tys. zł

Proponujemy Ci 10 sprawdzonych pomysłów na biznes franczyzowy, którego koszty inwestycji mieszczą się w ok. 30 tys. zł (brutto lub netto). Jest tu więc coś i dla miłośników gastronomii, bankowości, turystyki, kosmetyki, pasjonatów języków obcych, mody dziecięcej, fitness, a także znawców serwisowania urządzeń elektronicznych. Sprawdź. Może Cię zainspirują.

Partner serwisu: Mała Wielka Firma

AGENCJA PKO BP - największego banku w Polsce

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, szukasz pomysłu na własny biznes, interesuje Cię działalność w sferze bankowości i finansów, proponujemy uruchomienie Agencji PKO Banku Polskiego SA.

Jest to największy bank w Polsce. Agenci PKO BP współpracują z bankiem na podstawie umowy agencyjnej oraz udzielonego przez bank pełnomocnictwa do wykonywania w imieniu i na jego rzecz pośrednictwa w zakresie czynności bankowych i faktycznych.

Lokal agencyjny powinien spełniać następujące kryteria:

 • optymalna powierzchnia lokalu to 30 m2;
 • możliwość wydzielenia zaplecza doradczego w lokalu;
 • możliwość posadowienia min. 2 stanowisk obsługi;
 • samodzielne łącze telefoniczne i internetowe;
 • witryny;
 • możliwość umieszczenia oznakowania zewnętrznego;
 • dogodne położenie lokalu w budynku - preferowanym jest położenie na parterze;
 • bezpośrednio od strony ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego;
 • dostępność lokalu dla klientów, w tym dla osób niepełnosprawnych;
 • dostępność miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu budynku ze wskazaniem na bezpłatne miejsca parkingowe;
 • aranżacja lokalu (wyposażenie i kolorystyka) musza być zgodne ze standardem określonym przez bank.

Szacowany koszt utworzenia Agencji PKO BP SA wynosi 30- 50 000 zł.

Na koszty uruchomienia Agencji PKO BP składają się wydatki na zakup sprzętu komputerowego, sejfu, mebli, utworzenia stanowiska kasowego odpowiednio zabezpieczonego.

W szacowanych kosztach nie założono ewentualnych wydatków na adaptację i ochronę lokalu. Koszty bieżące jakie ponosi Agent to koszty zatrudnienia pracownika, najmu lokalu (o ile nie jest właścicielem), eksploatacyjne (energia, telefon, Internet, dzierżawa terminala POS).

BRITISH SCHOOL - ogólnopolska szkoła językowa

Branża edukacyjna cieszy się coraz to większą popularnością. Nauka języków obcych to w dzisiejszych czasach nie tylko chęć rozwoju, zdobywania wiedzy czy poszerzania horyzontów. Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej szkoły językowej? Program British School Franchising to idealne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na rozwój i cenią sobie niezależność.

Obecnie British School jest największą szkołą języków obcych w Polsce, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Posiada szeroką ofertę edukacyjną, prowadzi m.in. kursy specjalistyczne, egzaminacyjne, a także szkolenia dla firm i instytucji.

Sieć zaoferuje Ci bezpłatne szkolenia, stałe wsparcie oraz pomoc w rozwoju własnego biznesu. Zapewni Ci także dostęp do autorskiego programu metodycznego oraz wszelkich niezbędnych materiałów. Umożliwi udział w corocznej kampanii reklamowej. Podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki stale rosnącej liczbie oddziałów będziesz miał możliwość wymiany swoich opinii i spostrzeżeń także z innymi franczyzobiorcami. Ponadto zagwarantuje Ci wyłączność na licencję w Twoim mieście. Podstawowe kryteria, jakie należy spełnić, aby przystąpić do programu British School Franchising to:

 • posiadanie minimalnej kwoty inwestycji w wysokości 25 - 30 tys. złotych oraz
 • dysponowanie lokalem o minimalnej powierzchni 120m?.

Jaka jest wysokość opłaty franczyzowej? Opłata franczyzowa ustalana jest indywidualnie z każdym franczyzobiorcą. Jest ona uzależniona m.in. od wielkości miasta, w którym powstać ma jednostka szkoły.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.03

Udostępnij artykuł:

Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem