zaloguj

Biznes we franczyzie w branży dziecięcej

Chciałbyś założyć swoją działalność i myślisz o biznesie we franczyzie? To naprawdę świetny pomysł. Zastanawiasz się nad branżą, w której mógłbyś działać? A może branża dziecięca…? Kochasz dzieci i chciałbyś z nimi związać swój biznes? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na biznes we franczyzie. Przeczytaj koniecznie.

Z tego artykułu dowiesz się:

Z jakich opcji franczyzowych w branży dziecięcej możesz skorzystać?

Może znajdziesz coś dla siebie.

 

Biznes we franczyzie inspirowany dziećmi

Najmłodsi mogą być nieocenionym źródłem inspiracji. Także, jeśli chodzi o dochodowy biznes franczyzowy. Dziecięca moda, kreatywne zabawki, personalizowane książeczki, taniec, sale i place zabaw, języki obce, agencja niań, szkółka piłkarska - wybór biznesów franczyzowych związanego z milusińskimi jest niemal tak duży, jak duża jest dziecięca wyobraźnia.

 

Dzieci kochają zabawki, możesz więc rozwinąć swój biznes franczyzowy w przyszłościowej branży kreatywnych zabawek dla dzieci, np. „Kreatywne Maluchy”.

 

Twoją pasją jest taniec, akrobatyka i chcesz dzielić się nią z dziećmi? Możesz skorzystać z wielu opcji franczyzowych, np. KIDS STUDIO. Powstało ono w odpowiedzi na chęć zmiany upodobań współczesnej młodzieży, spędzającej czas najchętniej przed komputerem lub telewizorem. Szkoła proponuje alternatywną formę odpoczynku. W ofercie znajdują się zespoły taneczno rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) i zespoły taneczne oraz gimnastyczne dla dzieci starszych.

 

Lubisz modę i dzieci? Zapoznaj się z ofertą franczyzową sklepu z odzieżą dziecięcą, np. 5.10.15.

 

Posiadasz wykształcenie psychologiczne? Znasz potrzeby maluchów i specyfikę pracy z nimi? Wiesz, jaka powinna być idealna niania, która zapewni dziecku odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo? Skorzystaj z biznesu we franczyzie agencji niań dla dzieci, np. Nanny4You. Głównym przedmiotem jej działalności jest pomoc w znalezieniu profesjonalnej opieki do dziecka w każdym wymiarze godzin, miejscu i czasie. Świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy dot. prywatnej opieki nad dziećmi.  Zajmuje się wyszukiwaniem oraz rekrutacją profesjonalnych niań oraz opiekunek dziecięcych od wynajmu niani na godziny do opieki na pełen etat.

 

Jesteś nauczycielem języka angielskiego lub hiszpańskiego? Jeśli tak - bardzo dobrze, jeśli nie - nic nie szkodzi. Franczyzobiorcą np. Musical Babies może bowiem zostać osoba, która jako wykwalifikowany nauczyciel bezpośrednio będzie prowadzić zajęcia Musical Babies i Musical English, lecz także osoba, która nie będąc nauczycielem zamierza zatrudnić osoby prowadzące, samej natomiast koordynując rozwój zajęć.

 

A może skorzystasz z franczyzy „Edukido”? Jest to autorski program zajęć pomagający dzieciom poznawać świat poprzez klocki LEGO. Edukido to zajęcia pozalekcyjne pozwalające lepiej poznać otaczający świat, warsztaty szkolne i przedszkolne dopasowane do programu placówki, półkolonie tematyczne oraz urodzinki w świecie klocków. Zajęcia Edukido odbywają się w Centrach Edukido oraz na terenie placówek oświatowych i edukacyjnych.

 

Biznes we franczyzie inspirowany niemowlętami

Na rynku jest coraz więcej biznesów franczyzowych w branży dziecięcej – m.in. zabawki, sklepy z akcesoriami dla niemowląt, sklepy odzieżowe, żłobki. Rodzice potrafią rozpoznać wartościowe zabawki i akcesoria, miejsca opieki, patrząc przyszłościowo na możliwości rozwojowe dziecka.

 

Dlatego też rodzice i niemowlęta to grupa klientów, o którą warto się postarać.

 

Właściciele biznesów we franczyzie w branży dziecięcej twierdzą, że odnotowują wzrosty obrotów i powiększają sieci sprzedaży.

 

Niektóre dzieci wymagają specjalistycznego wsparcia w procesie harmonijnego rozwoju. Szeroko rozumianej pomocy np. psychologów, pedagogów, logopedów, rytmiczanki, muzykologów. Chcesz pomóc tym dzieciom i ich rodzicom?

KREATYWKA oferuje autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i małych dzieci (z rodzicami, zastępujące rytmikę i animacyjne) oparte na zabawie, muzyce i efekcie Mozarta, a także zaprasza najmłodszych na wyjątkowe Koncerty Kreatywki. Wszystkie programy odpowiadają percepcyjnie dzieciom i są dopasowane do odpowiedniej grupy wiekowej.

 

Marka SENSILLO powstała z myślą specyficznych potrzebach niemowląt. Na pierwszy plan podczas projektowania produktów zawsze wychodzi troska o bezpieczeństwo i harmonijny rozwój maluchów. To polska marką oferująca wyroby tekstylne i pielęgnacyjne przeznaczone dla dzieci. Wykorzystuje unikalne technologie i materiały najwyższej jakości.

 

Twoim marzeniem jest prowadzenie placówki zajmującej się opieką nad dziećmi? SYSTEM FAIR PLAY proponuje gotowy pomysł na żłobek – w czasach, gdy miejsc w żłobkach brakuje, to naprawdę świetny pomysł na biznes we franczyzie.

 

Warto pamiętać, że biznesy we franczyzie związane z branżą dziecięcą cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nawet, jeśli w Polsce rodzi się mniej dzieci – sytuacja materialna polskich rodzin polepsza się. Coraz większa staje się także świadomość rodziców oraz ich kultura wolnego czasu. Coraz więcej uwagi poświęcają oni edukacji swych dzieci – już od najmłodszych lat. Branża dziecięca to prawdziwa skarbnica pomysłów na biznes we franczyzie. Z wielu z nich korzystają świeżo upieczone mamy. To dla nich bardzo duża szansa i możliwość bycia aktywną z dzieckiem przy boku.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.96

Udostępnij artykuł:

Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem