zaloguj
PRZEWIŃ

RE/MAX Polska

Usługi Nieruchomości
RE/MAX Polska

LOKALIZACJA RE/MAX Polska
ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała

telefon 33 816 51 89

www www.remax-polska.pl

E-MAIL info@remax-polska.pl

JEDNOSTKI WŁASNE 0

LICZBA FRANCZYZ 30

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działający od ponad 45 lat i obecny w ponad 110 krajach. RE/MAX to międzynarodowa sieć, która jest powszechnie znana jako franczyza nr 1 w branży nieruchomości na świecie. Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Sieć RE/MAX rozwija się jedynie w oparciu o jednostki franczyzowe. Specyfiką naszej sieci jest to, że podpisujemy, jako jedyna sieć w Polsce, tylko umowy z klauzulą wyłączności. Reprezentujemy też tylko jedną stronę transakcji i tylko od jednej strony pobieramy wynagrodzenie. Ponad 8 000 biur RE/MAX i niemal 125 000 agentów na całym świecie. Ponad 2000 biur RE/MAX i 25 000 agentów w Europie. 30 biur RE/MAX i ok. 220 agentów w Polsce. 

Wymagania sieci

 • Ambicja, przedsiębiorczość, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i etyka zawodowa.
 • Motywacja. Pełne zaangażowanie franczyzobiorcy w prowadzenie firmy lub współpraca z menadżerem odpowiedzialnym za zarządzanie biurem.
 • Kapitał inwestycyjny - środki finansowe na pokrycie opłaty franczyzowej, wyposażenia biura, obrendowania lokalu, kosztów stałych i zmiennych biura podczas kilku pierwszych miesięcy działalności.
 • Dysponowanie lokalem.
 • Franczyzobiorca powinien posiadać lokal (własny bądź wynajęty) i samodzielnie wyszukuje przyszłą lokalizację. Biuro regionalne musi lokal zaakceptować. Powierzchnia biura to ok 100 mkw. Ostateczny wygląd lokalu leży w gestii właściciela biura, ale powinien być zgodny z ogólnym wizerunkiem i kolorystyką biur RE/MAX. Lokal ma być estetycznie urządzony i oznakowany, aby właściwie reprezentować markę. Istotna jest dostępność miejsc parkingowych. Mile widziana jest witryna od strony ulicy. Lokale RE/MAX znajdują się w centrach miast i dzielnicach dobrze z nimi skomunikowanych, ale nie muszą być w ścisłym centrum.

  Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Umowa franczyzowa podpisywana jest na 5 lat. W momencie jej podpisania każdy franczyzobiorca uiszcza jednorazową opłatę licencyjną. Kandydat musi się liczyć z wydatkiem min. 8 000 Euro tytułem opłaty wstępnej. Dodatkowo, co miesiąc, każdy franczyzobiorca uiszcza opłatę stałą, niezależną od liczby przeprowadzonych transakcji, oraz odprowadza określony procent swoich przychodów do biura regionalnego. Główne koszty działalności to koszty związane z lokalem i administracją biura. Franczyzobiorca ma 3 miesiące na uruchomienie biura od momentu podpisania umowy franczyzowej. Opłacalność całego przedsięwzięcia, jak opłacalność każdego własnego biznesu, zależy od wielu czynników. Kluczowe jest właściwe oszacowanie kosztów prowadzenia firmy, szczególnie w początkowej fazie działalności. Bardzo ważna jest motywacja i zaangażowanie franczyzobiorcy, jak też umiejętność rekrutacji i zbudowania zgranego i produktywnego zespołu agentów. Dynamicznie działające biuro może osiągnąć break-even-point już w ciągu pierwszego roku działalności. Kto może skorzystać na zakupie licencji franczyzowej?

 • Istniejące biura nieruchomości, które osiągnęły pułap rozwojowy i/lub stoją w obliczu stale rosnących kosztów stałych (promocja biura, eksporty na portale, opłaty za przygotowanie umów pośrednictwa dostosowanych do wymogów UOKiK, ograniczone możliwości współpracy na rynku, brak nowoczesnej technologii, wysokie koszty materiałów reklamowych itp.).
 • Nowo powstające biura nieruchomości w dobie deregulacji, które cierpią na brak wiedzy, doświadczenia, know-how, sprawdzonych systemów, wiarygodnego modelu współpracy itd.
 • osoby, które decydują się na rozpoczęcie przygody ze swoją własną firmą;
 • ambitni przedsiębiorcy, którzy zamierzają zmienić dotychczasową karierę / branżę lub poszerzyć działalność;
 • osoby, które w przeszłości zarządzały już swoją firmą bądź mają za sobą historię zarządzania zespołem w korporacji, osoby z doświadczeniem w handlu i/lub marketingu, prawnicy, notariusze, rzeczoznawcy, zarządcy nieruchomości, doradcy kredytowi, agenci ubezpieczeniowi, nauczyciele, pielęgniarki itp.
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy: Najważniejszą korzyścią dla franczyzobiorcy jest natychmiastowy dostęp do międzynarodowej marki rozpoznawalnej na wszystkich kontynentach oraz czerpanie z ponad 45-letnich doświadczeń największej sieci agencji nieruchomości na świecie. Jesteśmy liderem w branży, który sprzedaje najwięcej nieruchomości na świecie i ma najbardziej produktywnych agentów. Jesteśmy siecią franczyzową #1 w branży nieruchomości na świecie i franczyzą #8 wśród wszystkich sieci franczyzowych na świecie (Franchise Times Top 200). Oferujemy know-how, regularne wsparcie bieżącej działalności oraz wielostopniowe, zaawansowane szkolenia dla agentów i właścicieli biur, zarówno merytoryczne, jak i typowo sprzedażowe. Marka zobowiązuje - uczymy więc nowych franczyzobiorców, jak prowadzić profesjonalne biuro nieruchomości. Franczyzobiorcy i ich agenci mają dostęp do najnowszych technologii, systemów szkoleniowych online, narzędzi marketingowych, a także wszelkich umów, formularzy, standardów, procedur i procesów zapewniających sprawne funkcjonowanie biura. Nie bez znaczenia jest też siła marki - duży może więcej. Koszty działalności pojedynczych biur rozkładają się na wszystkich i maleją w miarę dołączania się nowych jednostek franczyzowych - np. koszty ogłoszeń rekrutacyjnych, koszty technologiczne (np. eksporty ofert na portale) czy koszty marketingowe. Im jest nas więcej, tym jest nam wszystkim lepiej. Oferujemy:
 • Rozbudowane, wielopoziomowe szkolenia dla agentów:
 • szkolenie wstępne: filozofia RE/MAX i narzędzia marketingowo-technologiczne;
 • podstawy rynku nieruchomości od A do Z (szkolenie merytoryczne);
 • budowanie wizerunku, pozyskiwanie Klientów i ofert, marketing;
 • technologia sprzedaży, techniki negocjacyjne, rozwój osobisty.
 • Kompleksowe szkolenia dla franczyzobiorców:
 • otwarcie i zorganizowanie biura, zarządzanie biurem nieruchomości;
 • szkolenia rekrutacyjne, marketingowe, administracyjne;
 • planowanie biznesu.
 • Wsparcie dla nowego agenta i franczyzobiorcy - program mentorski, staż w biurze nieruchomości, opieka nad rozwojem biznesu (business development). Własna instytucja szkoleniowa - Akademia RE/MAX, oferująca cykliczne programy edukacyjne. Wewnętrzny system certyfikowania agentów. Największa baza szkoleniowa online na świecie - Uniwersytet RE/MAX w jęz. ang.: artykuły, nagrania wideo (ponad 1200 godzin), wywiady z guru sprzedażowymi i najlepszymi agentami / franczyzobiorcami w sieci.
 • Wsparcie marketingowe - sklep RE/MAX, zatwierdzeni dostawcy materiałów marketingowych, atrakcyjne ceny. Wspólne akcje sponsorskie, charytatywne, edukacyjne itp. Globalna, europejska i ogólnopolska promocja zapewniona przez RE/MAX International, RE/MAX Europe i RE/MAX Polska.
 • Współpraca - międzynarodowy system wzajemnych poleceń Klientów w ramach całej sieci na świecie.
 • Największa baza ofert nieruchomości na świecie - profesjonalny MLS wraz ze wspólną europejską bazą ofert nieruchomości. Wszystkie oferty RE/MAX na świecie w jednym miejscu - oferty tłumaczone na prawie 40 języków obcych.
 • Udział w lokalnych i międzynarodowych konwencjach:
 • międzynarodowa konwencja w Las Vegas;
 • europejska konwencja RE/MAX Europe;
 • konferencja RE/MAX Polska.
 • Know-how oparte o ponad 40-letnie doświadczenia - sprawdzony model biznesowy.
 • Wymierne oszczędności dla franczyzobiorcy - sieciowe rabaty i oferty specjalne przekładające się na realną redukcję kosztów prowadzenia indywidualnego biura.
 • Prestiż i marka firmy działającej z sukcesem na międzynarodowym rynku nieruchomości.
 • Dołącz do najlepszych i zmień swój szyld na RE/MAX!!!
 • Przewidywana suma inwestycji

  Osoba kontaktowa

  33 816 51 89

  Zadaj pytanie franczyzodawcy

  Przejdź do formularza kontaktowego z franczyzodawcą
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem