Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 2

Zapraszamy do zapoznania się z naszą, niezwykle ciekawą ofertą, dotyczącą zajęć z matematyki oraz z eksperymentów. Proponujemy Państwu pomoc w otworzeniu własnej placówki edukacyjnej opartej głównie na zajęciach z matematyki i fizyki. Oferta wzbogacona jest również o ciekawe i sprawdzone scenariusze: urodzin, zabaw okolicznościowych, ferii i wakacji w mieście. Program odniósł duży sukces w naszych placówkach. Obecnie na zajęcia uczęszcza ponad 150 dzieci w każdym centrum. Tak duża grupa dzieci pozwala na bardzo dobre prosperowanie placówki i daje duże możliwości na poszerzanie oferty o dodatkowe zajęcia i zabawy. Zajęcia z matematyki są niezwykle atrakcyjne, opierają się na autorskiej, sprawdzonej metodzie, która nastawiona jest na wszechstronny rozwój młodego człowieka. Program od 4 klasy SP dostosowany jest do podstawy programowej, realizowanej w szkołach. Uczęszczając na zajęcia EZO nasi uczniowie nie mają problemów z matematyką, scenariusza zajęć dostosowane są do grup 4-8 osobowych, ale śmiało można je realizować również na zajęciach indywidualnych. Zajęcia z matematyki dostosowane są do dzieci już od 4 lat. Edukację w naszych placówkach zaczęło wiele dzieci, które nie skończyły 4 roku życia. Kontynuacja zajęć przez kolejne lata pozwala na doskonałe zrozumienie trudnych zagadnień matematycznych. Nasi uczniowie, którzy zaczęli edukację przed rozpoczęciem zajęć w szkołach odnoszą sukcesy nie tylko na lekcjach matematyki, są również laureatami wielu konkursów matematycznych, zajmują wysokie miejsca w rankingach szkół. Edukacja EZO oferuje dwa programy Matematykę EZO oraz Fizykę EZO, które mogą zostać wprowadzone na zasadach licencji do różnych placówek edukacyjnych oraz do nowo powstałych działalności nastawionych na edukację dzieci. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które prowadzą działalność edukacyjną i chcą poszerzyć swoją ofertę poprzez wdrożenie nowych programów jak również do wszystkich osób, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności i pragną pracować z dziećmi. Oferta skierowana jest również do osób, które nie chcą zakładać szkoły, ale pragną uczyć kilka grup dzieci korzystając z naszych materiałów i naszego programu. W takim przypadku koszty są minimalne, NAUCZYCIEL EZO nie ponosi również żadnej opłaty wstępnej! Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie edukacjaezo.pl Przy zakupie licencji oferujemy 3 wariaty współpracy: Licencję EZO (Matematyka plus Fizyka); Licencję EZO Matematyka; Licencję EZO Fizyka.

liczba franczyz: Ponad 186 licencjobiorców posiada własne Centra Helen Doron na terenie Polski co wraz z oddziałami daje ponad 200-cie placówek, w których uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego metodą Helen Doron.

jednostki własne: 2 (Poznań, Warszawa)

liczba franczyz: 6

Mały Inżynier to firma stworzona po to, aby pokazać jak ciekawe i łatwe mogą być nauki techniczne. Naszą misją jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych. Przez wiele osób fizyka, matematyka, chemia są postrzegane, jako dziedziny bardzo trudne, nieatrakcyjne, wręcz nudne. Dzieci odstrasza wizja nauki na pamięć wzorów, równań, reguł. Na zajęciach Małego Inżyniera kładziemy nacisk na praktyczny aspekt nauki. Nauka poparta własnoręcznie wykonanym eksperymentem jest lepiej zapamiętywana, a co ważne bez problemu możemy z takiej wiedzy skorzystać w przyszłości. Uważamy, że pierwszym krokiem jest pokazanie dzieciom na czym polega: fizyka, robotyka, chemia, a dopiero później przychodzi czas na poznawanie tych przedmiotów od strony teoretycznej. Nasza oferta obejmuje zajęcia z robotyki, eksperymentów (fizyka, chemia), elektroniki, programowania gier. Formy prowadzenia zajęć: zajęcia pozalekcyjne warsztaty weekendowe półkolonie w okresie wakacji i ferii zimowych urodziny pokazy naukowe dla szkół Zalety współpracy z Małym Inżynierem: Sprawdzona marka działająca od 7 lat na rynku usług edukacyjnych Program zajęć obejmujący robotykę, eksperymenty, elektronikę, programowanie gier (cały czas poszerzana oferta zajęć) Sprawdzony program zajęć, skuteczne narzędzia marketingowe gwarantują szybki zwrot inwestycji Ograniczenie kosztów związanych z promocją i reklamą (strona www, grafiki, opracowanie materiałów graficznych) Działalność w sieci zapewnia możliwość wymiany doświadczeń i opracowania jeszcze lepszej oferty zajęć Gotowy i sprawdzony pomysł na uruchomienie własnej firmy

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html