zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy bar z sokami - pomysł na biznes z TOP 50

Dobry pomysł na biznes powinien zapewnić przyszłemu właścicielowi nie tylko zyski, ale także własną satysfakcję i zadowolenie odbiorców. Przede wszystkim jednak powinien być odpowiedzią na potrzeby społeczne. Któż więc najlepiej podpowie, jakiego biznesu brakuje na dotychczasowym rynku jak nie potencjalni odbiorcy?  

Z przeprowadzanych badań na całym Pomorzu jedną z najczęściej pojawiających się odpowiedzi był - bar z sokami wyciśniętymi ze świeżych warzyw i owoców, tzw. juice bar lub green bar , lub swojsko brzmiąca "pijalnia soków" bardzo popularne w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. 

Znać się na owocowo-warzywnych miksach 

- Są różne kawiarnie, puby, czekoladziarnie, a bardzo mało barów serwujących pyszne, zdrowe soki, zielone koktajle lub smoothies - mówią nasi rozmówcy. - Samo zdrowie, a nie naszpikowane konserwantami słodzone napoje i jak w niektórych restauracjach mieszanki soku i proszku. Oczywiście można kupić sobie sokowirówkę i owoce na targu, ale przygotować pyszne koktajle trzeba umieć. Tam każdy składnik ma znaczenie. Poza tym - trzeba mieć też czas…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/witaminowa-bomba-szklance-otwieramy-bar-sokami 

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.50

Udostępnij artykuł:

Franczyza z Naturhouse Franczyza z Naturhouse
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem