zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Otwieramy bar z sokami - pomysł na biznes z TOP 50

Dobry pomysł na biznes powinien zapewnić przyszłemu właścicielowi nie tylko zyski, ale także własną satysfakcję i zadowolenie odbiorców. Przede wszystkim jednak powinien być odpowiedzią na potrzeby społeczne. Któż więc najlepiej podpowie, jakiego biznesu brakuje na dotychczasowym rynku jak nie potencjalni odbiorcy?  

Z przeprowadzanych badań na całym Pomorzu jedną z najczęściej pojawiających się odpowiedzi był - bar z sokami wyciśniętymi ze świeżych warzyw i owoców, tzw. juice bar lub green bar , lub swojsko brzmiąca "pijalnia soków" bardzo popularne w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. 

Znać się na owocowo-warzywnych miksach 

- Są różne kawiarnie, puby, czekoladziarnie, a bardzo mało barów serwujących pyszne, zdrowe soki, zielone koktajle lub smoothies - mówią nasi rozmówcy. - Samo zdrowie, a nie naszpikowane konserwantami słodzone napoje i jak w niektórych restauracjach mieszanki soku i proszku. Oczywiście można kupić sobie sokowirówkę i owoce na targu, ale przygotować pyszne koktajle trzeba umieć. Tam każdy składnik ma znaczenie. Poza tym - trzeba mieć też czas…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/witaminowa-bomba-szklance-otwieramy-bar-sokami 

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.55

Udostępnij artykuł:

Al.Capone specjaliści od alkoholu Al.Capone specjaliści od alkoholu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem