zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

GO4Robot zadbał o franczyzobiorców #RatujBiznes

W GO4Robot prowadzimy na co dzień zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania dla dzieci i młodzieży, wykorzystując zestawy edukacyjne klocków Lego.

Z tego artykułu dowiesz się:

Przypominamy,że publikujemy na portalu za darmo pomysły na biznes, które wdrażają firmy będące w bardzo trudnej sytuacji z powodu epidemii koronawirusa.

GO4Robot działa w branży edukacyjnej,która jest de facto zamknięta,ale firma przeszła m.in. na zajęcia online.

Branża usług edukacyjnych jako jedna z pierwszych odczuła sytuację związaną z pandemią koronawirusa. My również byliśmy jedną z pierwszych firm, które w pełni dostosowały się do zaleceń MEN dot. zawieszenia zajęć w formie stacjonarnej ze względu na zagrożenie epidemiologiczne i bezpieczeństwo dzieci. Odpowiadając na kolejne wytyczne MEN dot. edukacji zdalnej, uruchomiliśmy zajęcia online, dając możliwość przejścia na tę formę nauki wszystkim naszym klientom. Podkreślamy również, że od momentu zawieszenia zajęć stacjonarnych pracowaliśmy nad programem ich kontynuacji w formie online, dlatego dedykowane scenariusze oraz platforma edukacyjna powstały wyłącznie dla naszych uczniów. Realizujemy zatem program zajęć, a co za tym idzie – założenia umowy z rodzicami, w sposób bezpieczny, legalny i społecznie odpowiedzialny. W ramach edukacji zdalnej utworzyliśmy poziomy odpowiadające poziomom zajęć stacjonarnych.

Korzyści dla naszych klientów z zajęć w formie online:

  • lekcje w stałych grupach pod opieką doświadczonych trenerów – jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z uczniami, odpowiadamy na ich pytania i rozwiązujemy problemy;
  • dostęp do lekcji w dowolnym momencie – dostęp do archiwalnych lekcji będzie możliwy poprzez platformę edukacyjną;
  • dedykowane grupy na Facebooku – umożliwiające stały kontakt między uczestnikiem a prowadzącym;
  • dodatkowe wyzwania – zabawy i zagadki udostępniane przez trenerów w grupach na Facebooku do samodzielnych ćwiczeń w domu;
  • lekcje za darmo – w przypadku powrotu zajęć stacjonarnych nasi klienci otrzymają darmowy dostęp do wszystkich niezrealizowanych zajęć online w formie wideolekcji, dzięki czemu kursanci będą mogli nie tylko brać udział w zajęciach stacjonarnych, lecz także rozwijać się w poznanych obszarach podczas edukacji zdalnej.

Dodatkowo w przypadku problemów z połączeniem internetowym lub brakiem sprzętu bezpłatnie wypożyczamy kursantom nasz sprzęt!

Ze względu na duże zainteresowanie uruchomiliśmy również sklep oferujący dostęp do naszych kursów online dla wszystkich zainteresowanych.

Franczyzobiorcy GO4Robot

Nie zapomnieliśmy również o naszych oddziałach franczyzowych. Franczyzobiorcom zawiesiliśmy opłaty miesięczne za standardowe licencje. Dodatkowo otrzymali od nas pełen dostęp do scenariuszy zajęć online oraz szkolenia z zakresu ich prowadzenia.

Dla każdego franczyzobiorcy oznacza to obniżenie opłat od 50 do nawet 70% oraz możliwość dalszego prowadzenia zajęć w formie zdalnej.

Robimy wszystko, aby pomimo obecnej trudnej sytuacji nasi klienci i partnerzy biznesowi byli nadal zadowoleni.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.59

Udostępnij artykuł:

Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem