zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes - mini zoo

Własny biznes? Czemu nie. Jeżeli kochasz zwierzęta, świeże powietrze, masz kilka hektarów częściowo zalesionej ziemi, to może zainspiruje Cię pomysł Tomasza Wąsa, który w Sucuminie, niedaleko Starogardu Gd. postawił na agroturystykę wzbogaconą o mini ZOO.

  Tekst i zdjęcia Krystyna Paszkowska   Działalność gospodarczą na własny rachunek Tomasz Wąs rozpoczął w 1999 roku. Od początku postawił na agroturystykę. ? Co prawda zwierzęta w naszym gospodarstwie były od przysłowiowego zawsze, to jednak w formie mini zoo pojawiły się w ubiegłym roku ? mówi pan Tomasz. ? U nas można nie tylko obejrzeć, nierzadko egzotyczne zwierzęta, jak pawie, strusie, czy lamy, ale i przyjść powędkować. pomysł na biznes - mini zoo Gospodarstwo Agroturystyczne ?Pod Brzozami? bar, mini zoo, noclegi to rodzinny biznes. Bar prowadzi siostra pana Tomasza ? Agata Wąs wraz ze swoim narzeczonym ? Grzegorzem Bukowskim. Kucykami, końmi opiekuje się brat bliźniak pani Agaty ? Jacek Wąs. Tomasz Wąs ma pieczę nad całością interesu oraz wszystkimi zwierzętami.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.23

Udostępnij artykuł:

Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych Jak odróżnić, źle zorganizowane szkolenia od dobrze zorganizowanych
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem