Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

Minimalna kwota inwestycji:

40000 zł

jednostki własne: 2 (Lejdis Studio w Łodzi, Plac Wolności 2, Lejdis Studio Open Space w Łodzi, ul. Lipowa 15/17)

liczba franczyz: 7 (Lejdis Studio Open Space w Warszawie, ul. Racjonalizacji 5, Lejdis Studio Warszawa - Kolejowa, ul. Kolejowa 47, Lejdis Studio w Częstochowie, ul. Traugutta 9, Lejdis Studio w Stalowej Woli, ul. Okulickiego 83, Lejdis Studio w Zgierzu, ul. Majakowskiego 43, Lejdis Studio w Lublinie, ul Zana 41, Lejdis Studio w Gdyni, ul. Unruga 176).

Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe. Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet. W ofercie Lejdis Studio znajdują się również inne rodzaje tańca jak np. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach czy aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness, jak stretching i zajęcia na trampolinach. Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness – oferujemy kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Lejdis Studio to nowoczesne i przyjazne miejsca, słynące z pozytywnej atmosfery.  A jeśli masz już swoje studio lub fitness oferujemy nową formę współpracy Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci Lejdis Studio już od 200 zł netto miesięcznie. Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne.), sygnowane marką Lejdis Studio, sieci tańca dla dorosłych. Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej: 200 zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo) 300 zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo) 400 zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo) 500 zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo) Warunki: Umowa na min. 12 miesięcy Wszystkie kwoty są kwotami netto Płatność raz w miesiącu Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca. Zapoznaj się z ofertą licencyjną Lejdis Studio https://www.youtube.com/watch?v=hL0AuaMWZVo

Minimalna kwota inwestycji:

44000 zł

jednostki własne: 2

liczba franczyz: jednostki franczyzowe: 10, jednostki partnerskie: 80

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów biznesowych i zapewniamy, że nasza współpraca będzie dla Państwa zyskowna i satysfakcjonująca. Gabinety BeautifulSkin – fotoepilacja i estetyka to najprostsza droga do sukcesu. Dołącz do nas już dziś! Tworzymy największą sieć w Polsce i Europie. System franczyzowy oferowany przez BeautifulSkin - fotepilacja i estetyka to nowa forma biznesu patronowana przez wiodącą w branży kosmetycznej firmę Centrum Dystrybucji Image. Do współpracy zapraszamy gabinety kosmetyczne i medyczne prowadzące oraz osoby nieposiadające doświadczenia w branży kosmetycznej, zainteresowane rozpoczęciem działalności jako franczyzobiorcy. W ramach systemu otrzymujecie Państwo gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na zabiegach fotoepilacji i fotoodmładzania IPL+RF oraz mezoterapii bezigłowej w najlepszych cenach dla Państwa klientów od 95 zł za zabieg. Cena ta gwarantuje Państwu szybki zysk i zwrot inwestycji. Wykorzystując nowoczesne metody zarządzania, poparte 14 letnim doświadczeniem pomagamy Państwu umocnić swoją pozycję na rynku oraz stworzyć profesjonalny punkt usługowy - BeautifulSkin –fotoepilacja i estetyka. Mega promocja systemu franczyzowego BeutifulSkin Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych inwestorów stworzyliśmy dodatkowy pakiet startowy Economy. Charakterystyka tej propozycji opiera się na pozostawieniu Franczyzobiorcy dowolności w umeblowaniu gabinetu oraz dokonaniu we własnym zakresie określonej wizualizacji zewnętrznej ( neon min 3,5 m/0,7 m, oklejenie witryn znakami handlowymi). Możemy oczywiście pośredniczyć w nabyciu elementów wizualizacji. Niezmiennie istnieje możliwość skorzystania z pełnych opcji kompleksowego wyposażenia nowej placówki BeautifulSkin w dotychczasowych, szerszych pakietach. Koszt pakietu Economy to 44 000 pln netto ( 20 000+ 8 % VAT, 24 000+ 23% VAT) Tylko teraz otrzymujesz dodatkowo urządzenie wielofunkcyjne Phoenix 3w1 (mikrodermabrazja+piling kawitacyjny+ultradźwięki) GRATIS!!!

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html