zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Ecomyjnia parowa pod supermarketem

Lider w branży, Ecomyjnia, planuje ekspansję w segmencie myjni samochodowych pod marketami proponując potencjalnym partnerom gotowe lokalizacje "pod klucz".

Jak mówią eksperci, motoryzacja to jedna z tych branż, które w najmniejszym stopniu odczuły na sobie negatywny wpływ kryzysu a jednym z najszybciej rozwijających się segmentów tego rynku są myjnie samochodowe, które w przeciągu ostatnich kilku lat wyrastały dosłownie "jak grzyby po deszczu".

Najlepszym przykładem jest tu polska sieć Ecomyjnia, która działa od 2009 roku. Wykorzystująca technologię mycia parą firma posiada na dzień dzisiejszy ponad 120 punktów, również za granicą i planuje dalszą ekspansję, w dużym stopniu dzięki proponowanym partnerom "lokalizacjom pod klucz". Mowa tu o współpracy z siecią supermarketów Kaufalnd i możliwościową otwarcia myjni parowej na ich parkingach.

Dlaczego myjnia parowa?

  Myjnia pod Kauflandem Myjnia pod Kauflandem

Po pierwsze, otwarcie tradycyjnej myjni wiąże się z niemałym wydatkami na wyposażenie oraz koniecznością spełnienia wymagań i uzyskania zezwoleń, związanych z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Powyższą sytuację zdecydowanie upraszcza zastosowanie pary, dzięki której zdecydowanie ograniczamy zużycie wody (ok. 10 litrów/mycie w porównaniu z nawet 200 litrami zużywanymi podczas usługi wykonywanej tradycyjnymi metodami). Pozwala to nie tylko uprościć procedury związane z rozpoczęciem takiego biznesu, ale daje również możliwość działalności mobilnej, czyli z dojazdem do klienta. To z kolei zdecydowanie poszerza zakres naszego portfolio, ponieważ generatory pary umożliwiają nie tylko umycie samochodu w dowolnym miejscu, ale dają również możliwość świadczeniaróżnego rodzaju usług sprzątających.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.36

Udostępnij artykuł:

Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie. Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie.
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem