zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mercure, ibis Styles

Usługi Turystyka i hotele
Mercure, ibis Styles

LOKALIZACJA
Orbis SA (Grupa Accor)
ul. Bracka 16, 00-028 Warszawa

JEDNOSTKI WŁASNE 65

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Od chwil wejścia na polski rynek w roku 1973 poprzez zawarcie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Novotel a spółką Orbis - największa grupa hotelarska w Polsce, AccorHotels stale rozwija bazę hoteli funkcjonujących pod markami Accor na terenie całej Polski. Aktualnie AccorHotels jest największą międzynarodową spółką działającą w branży hotelarskiej w Polsce, a udział w rynku wszystkich jej marek łącznie wynosi prawie 50 proc. Orbis jest operatorem 65 hoteli na terenie całej Polski, oferujących łącznie ponad 11 tys. pokoi, funkcjonujących pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz Orbis. AccorHotels i Orbis planują ekspansję sieci w Polsce, skupiając się aktualnie na umowach franczyzowych. Większość nowych hoteli powstaje pod markami Mercure oraz ibis Styles. Są to marki idealnie dostosowane do potrzeb franczyzobiorców.

Wśród innych hotelarzy w Polsce wyróżnia nas ponad 90-letnie doświadczenie zdobyte jako największa Polska grupa hotelarska w połączeniu z unikalną pozycją rynkową osiągniętą dzięki szerokiej ofercie rynkowej grupy AccorHotels, obejmującej hotele od kategorii „budget”, poprzez klasę średnią, aż po hotele luksusowe.

Grupa AccorHotels będąca największym globalnym operatorem hotelarskim zarządzającym ponad 3,7 tys. hotelami na świecie, oferuje swoim klientom i inwestorom wiedzę zdobytą w procesie zarządzania i franczyzy hoteli w okresie ostatnich 50 lat. Rozwiązania w zakresie franczyzy oferowane w Polsce przez AccorHotels mogą być odpowiedzią na potrzeby niezależnych hotelarzy działających na rynku krajowym. Współpracując z Orbisem, właściciele hoteli i inwestorzy dysponują zapleczem w postaci doświadczonego partnera oraz korzystają z lokalnego wsparcia w procesie rozwoju.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Polski zespół firmy Orbis SA oraz światowy zespół Grupy AccorHotels zapewnia wsparcie dla franczyzobiorcy w zakresie marketingu, dystrybucji, sprzedaży oraz know-how operacyjnego, w tym m.in.:

 • najwyższej jakości system rezerwacji AccorHotels, generujący prawie 50 proc. przychodów z działalności hotelarskiej w Europie,
 • globalny zespół sprzedaży z 700 ekspertami ds. sprzedaży w 34 państwach,
 • najwyższej klasy system zarządzania przychodami oraz fachową wiedzę,
 • niedoścignioną doskonałość operacyjną,
 • światowej klasy wsparcie techniczne podczas budowy lub przekształcania hoteli, program lojalnościowy Le Club Accorhotels (18 mln członków na całym świecie; ponad 500 tys. członków w Polsce).
 • Przewidywana suma inwestycji

  Osoba kontaktowa

  Małgorzata Morek
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem