zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

TeleExpet

Handel Telekomunikacja, IT, AGD/RTV
TeleExpet

LOKALIZACJA Tele Expert Sp. z o.o.
ul. Zasadowa 36, 81-222 Gdynia

JEDNOSTKI WŁASNE 7

LICZBA FRANCZYZ 6 (Polska) 3 (Włochy) 3 (Wielka Brytania) 1 (Dubaj)

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Franczyza, czyli sposób na biznes. Stworzenie biznesu od podstaw jest bardzo trudne, czasochłonne i kosztowne. W dzisiejszych czasach nie da się go zrobić bez odpowiedniego przygotowania. Jest jednak sposób na to, by być obecnym na rynku, pod solidnym szyldem. Marka TeleExpet to obecnie sieć punktów sprzedaży, skupu i serwisu telefonów. Poza tym oferujemy szeroką gamę akcesoriów - to jedna z naszych mocnych stron. To, co nas wyróżnia, to elastyczność - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. U nas to franczyzobiorca decyduje, jaki towar jest mu najbardziej potrzebny i zamawia go z hurtowni, a tych ma do wyboru kilka. Ma do dyspozycji kilku sprawdzonych dostawców. Poza tym umożliwiamy kontakt z wartościowym towarem i asortymentem premium, którego próżno szukać w wielu miejscach. Wszystko dzięki współpracy z naszymi zagranicznymi, wieloletnimi partnerami. Co ważne, zamawia się bezpośrednio z hurtowni, z którymi współpracujemy. Nie pośredniczymy między dostawcą, a franczyzobiorcą, bo to generuje niepotrzebne koszty czy zabiera cenny czas. Towar jedzie do Ciebie prosto z hurtowni. Bezpieczeństwo. Całkowicie pomagamy lub, wedle ustaleń, bierzemy na siebie m.in. negocjowanie umów.

Wymagania sieci

Nie stawiamy sztywnych wymogów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie możliwości.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Dla franczyzobiorców oferujemy wsparcie w każdej możliwej kwestii. Od wsparcia doświadczeniem, szkolenia po wsparcie w marketingu, księgowości, serwisowaniu oraz wsparcie prawne.

Przewidywana suma inwestycji

Pakiet startowy, czyli kwota, jaką powinien dysponować franczyzobiorca to minimum 50 tys. zł. Co zawiera się w tej kwocie?

  • Akcesoria – 15 tys. zł
  • Telefony – 5 tys. zł
  • Meble – 12 tys. zł
  • Oprogramowanie – 5 tys. zł
  • Sprzęt komputerowy i kasowy – 5 tys. zł
  • Sprzęt serwisowy – 3 tys. zł
  • opłata wstępna - 5 tys. zł
  • Powyższa wycena to podstawowa propozycja obrazująca na co są wydawane pieniądze. Wszystko zależy od możliwości lokalizacji i wyobraźni oraz funduszy franczyzobiorcy. Ważne jest to, że koszty utrzymania biznesu całkowicie zależą od Twojego obrotu. U nas nie ma ukrytych opłat czy sztywnych kwot, jakie trzeba miesięcznie lub ryczałtowo uiszczać.

    Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem