zaloguj
PRZEWIŃ

Szukasz dobrego pomysłu na biznes? Napisz do nas

Już od 4 lat tworzymy internetową platformę skupiającą mnóstwo różnych propozycji na założenie i prowadzenie z sukcesem dochodowych biznesów. W większości z nich pomysłodawcami są nasi Czytelnicy, osoby doświadczone w danych branżach. Podpowiadają, jakie usługi są obecnie pożądane na rynku pracy, dają cenne rady dotyczące zakładania poszczególnych działalności gospodarczych, wyjaśniają wątpliwości i przestrzegają przed różnymi błędami, które może popełnić początkujący przedsiębiorca.

  Nasza platforma umożliwia prezentowanym w niej firmom skuteczne pozyskanie osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu. Nasi Czytelnicy natomiast doceniają to, że w jednym miejscu znajdują różnorodne pomysły na biznes wraz z opisanymi przychodami i kosztami ich prowadzenia.  

Piszcie do nas, zadawajcie pytania

Prowadzenie własnego interesu to tak naprawdę zauważanie i rozwiązywanie problemów innych ludzi. Zaspokajanie ich potrzeb. Wykorzystanie własnych pasji i zainteresowań, aby uczynić ten świat lepszym i łatwiejszym. Zachęcamy, aby nasz portal był tworzony nie tylko przez redaktorów, ale także przez naszych Czytelników ? zarówno tych, prowadzących biznes, którzy chcą zaprezentować go szerszym odbiorcom, jak i osobom poszukujących inspiracji. Piszcie do nas, proponujcie własne dobre pomysły na biznes, zadawajcie pytania odnośnie publikowanych przez nas artykułów, wymieniajcie doświadczenia i informacje. Pytania dotyczące konkretnych artykułów i opisywanych w nich pomysłów należy przesyłać na adres kontakt@dobrepomyslynabiznes.pl. Jeśli sami nie będziemy mogli pomóc ? w ramach możliwości i zgody zainteresowanych odpowiemy na te pytania bezpośrednio lub poprzez przedstawicieli firm, które prezentujemy. Razem sprawimy, że portal ten stanie się pigułką motywacji i inspiracji do założenia własnego biznesu.

Udostępnij artykuł:

Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem