zaloguj / zarejestruj

Stava uruchamia franczyzowy oddział w Białymstoku

Z tego artykułu dowiesz się:

Stava uruchamia franczyzowy oddział w Białymstoku

W tym miesiącu w Białymstoku rusza kolejny, trzeci już franczyzowy oddział firmy Stava. W tym tygodniu trwają jeszcze rozmowy z restauracjami, podpisywane są pierwsze umowy a także trwa rekrutacja kierowców. Oddział zacznie realizować dowozy w ostatnim tygodniu października.

 

“W Białymstoku obserwujemy bardzo duże zainteresowanie ze strony restauracji. Ten rynek jest również świetnie rozwinięty pod kątem różnorodności i jakości oferty gastronomicznej. Zakończyliśmy właśnie pierwszą grupę audytów w restauracjach i ustalamy warunki współpracy. Kolejne audyty są już w trakcie.” - mówi Grzegorz Aksamit, wiceprezes Stava.

 

Stava udziela licencji franczyzowych od marca 2017 a harmonogram otwarć na 2018 rok przewiduje 10 kolejnych oddziałów. Kandydaci rezerwują terminy otwarć w swoich miastach. “Mamy rezerwacje już na czerwiec 2018.” - dodaje Grzegorz Aksamit.

 

Stava oferuje usługi logistyczne w gastronomii od 2014 roku i jest dla restauracji alternatywą do zatrudniania własnych kierowców. Jest również wydawcą “Raportu o rynku dowozów jedzenia”.

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem