zaloguj / zarejestruj

Stava uruchamia franczyzowy oddział w Białymstoku

Z tego artykułu dowiesz się:

Stava uruchamia franczyzowy oddział w Białymstoku

W tym miesiącu w Białymstoku rusza kolejny, trzeci już franczyzowy oddział firmy Stava. W tym tygodniu trwają jeszcze rozmowy z restauracjami, podpisywane są pierwsze umowy a także trwa rekrutacja kierowców. Oddział zacznie realizować dowozy w ostatnim tygodniu października.

 

“W Białymstoku obserwujemy bardzo duże zainteresowanie ze strony restauracji. Ten rynek jest również świetnie rozwinięty pod kątem różnorodności i jakości oferty gastronomicznej. Zakończyliśmy właśnie pierwszą grupę audytów w restauracjach i ustalamy warunki współpracy. Kolejne audyty są już w trakcie.” - mówi Grzegorz Aksamit, wiceprezes Stava.

 

Stava udziela licencji franczyzowych od marca 2017 a harmonogram otwarć na 2018 rok przewiduje 10 kolejnych oddziałów. Kandydaci rezerwują terminy otwarć w swoich miastach. “Mamy rezerwacje już na czerwiec 2018.” - dodaje Grzegorz Aksamit.

 

Stava oferuje usługi logistyczne w gastronomii od 2014 roku i jest dla restauracji alternatywą do zatrudniania własnych kierowców. Jest również wydawcą “Raportu o rynku dowozów jedzenia”.

Udostępnij artykuł:

Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem