Partner serwisu

Kroplówki witaminowe

Białystok, Świętojańska 12A

88465...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.i...
Dane ukryte

Wysokość inwestycji

Minimalna kwota inwestycji:

50 tys.

Opłata wstępna

5 tys.

Opłata bieżąca:

1 tys.

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę współpracy, skierowaną do osób chcących razem z nami uczestniczyć w promocji Zdrowia. Nasza marka kojarzona jest z holistycznym podejściem do Pacjenta, dzięki któremu jesteśmy w stanie połączyć wiedzę medycyny akademickiej z wpływem na poprawę stanu Zdrowia naszych Pacjentów.

Kroplówki witaminowe przechodzą swój renesans. Jako pierwszy zaczął ich używać dr Myers, który dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pacjenta, potrafił pomóc im z dolegliwościami, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić. Odkrył on, że witaminy i antyoksydanty są warunkiem prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Instytut Terapii Witaminowej to przede wszystkim miejsce, gdzie zwracamy uwagę na bezpieczeństwo stosowanych terapii oraz śledzimy doniesienia naukowe z całego świata aby dostarczyć naszym Pacjentom usługę na najwyższym poziomie.

Proponujemy Państwu gotowy model placówki medycznej, wraz z przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym. Dzięki własnej praktyce opracowaliśmy indywidualne standardy opieki nad Pacjentem, receptury kroplówek oraz model współpracy z szeregiem dostawców co gwarantuje nam dostęp do produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z profilem naszej działalności oraz opiniami naszych Pacjentów.

Współpraca z naszym Instytutem gwarantuje Państwu opiekę zespołu profesjonalistów w dziedzinie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz marketingu internetowego.

Wymagania sieci

Gotowość do:

Założenia podmiotu leczniczego,

Nawiązania współpracy z lekarzem oraz ratownikami medycznymi,

Wynajem lub lokal własnościowy spełniający wymagania sanitarno epidemiologiczne (doradzamy w kwestii wyboru lokalu).

 

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

0

Osoba Kontaktowa

Adam Jakubowski

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Signarama