zaloguj
PRZEWIŃ

Wygodny i oszczędny sposób na samochód służbowy

Jeśli w ramach w swojej działalności ty i twoi pracownicy musicie być mobilni, zdajesz sobie sprawę jak dużymi kosztami  dla firmy są samochody służbowe. Są branże, gdzie faktycznie nie można się bez tego obyć. Coraz więcej firm zdaje sobie jednak sprawę, że służbowa flota to ogromny wydatek i odpowiedzialność, a faktyczne wykorzystanie samochodów nie kalkuluje się całościowo. Wiele pracujących osób w małych i średnich firmach korzysta z nich sporadycznie. Są niezbędne, ale nie są używane na tyle często, by zarabiać na siebie i raty leasingu. Jednak bez nich nie możemy wykonać pewnych zleceń, obsłużyć wymagających klientów, dowieźć dostawy lub po prostu być gdzieś na czas na ważne spotkanie. Z myślą o takich potrzebach w polskich firmach powstała usługa Traficar dla Firm. Możesz dzięki niej wypożyczyć szybko i bezproblemowo samochód dla swojej firmy w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz.

Mniejsze koszty, wygoda użytkowania

Ogromna część przedsiębiorstw ponosi dziś duże koszty związane z utrzymaniem samochodu służbowego. W dużych miastach to nie tylko kwestia sporej raty kredytu, dość drogiego ubezpieczenia, ale też ogromny problem z parkowaniem i zostawianiem auta w bezpiecznym miejscu, gdzie nie narażasz się na mandat, ale też masz pewność, że samochód nie zostanie uszkodzony. Dzięki usłudze oferowanej przez Traficar możesz uniknąć też uciążliwego i niebezpiecznego korzystania z taksówek. Warianty dostępne dla klientów są tak szerokie, że każda firma znajdzie w Traficar pakiet możliwości skrojony na jej potrzeby.

Prosty sposób na auto na zawołanie

Rejestracja w aplikacji Traficar jest banalna, możesz tego dokonać na stronie oraz na telefonie z systemem Android lub iOS. Niezbędne są prawo jazdy, karta płatnicza oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Do wyboru masz kilka opcji korzystania z samochodów oferowanych do wypożyczenia. Traficar na zawołanie to możliwość korzystania z całej floty przez dowolną ilość kont służbowych, które aktywujesz w aplikacji. Dostajesz zbiorczą fakturę za przejazdy, korzystasz z darmowego parkowania w specjalnych miejscach. Traficar umożliwia ci monitorowania i analizę przejazdów wykonywanych przez twoich pracowników. Serwis oraz tankowanie zostają po stronie usługodawcy, więc nie musisz sobie nimi zaprzątać głowy. Jest to doskonały wariant dla biznesu, gdzie auto służbowe potrzebne jest raz na jakiś czas do przywiezienia materiałów lub podjechania do klienta.

Skrojone dla większych potrzeb

Intersującym wyborem łączącym w sobie wygodną usługę dla twojej firmy z pozapłacowym benefitem dla pracowników jest usługa Traficar dla firm na Vouchery. Możesz w jej ramach przekazać pracownikom lub klientom pre-paidowe vouchery na przejazdy w całej flocie Traficara. Wykupujesz tyle voucherów, ile potrzebujesz. Bez problemu zatem uzupełnisz swoją firmową flotę w nagłych wypadkach, gdy zabraknie ci samochodów służbowych. Dla najbardziej wymagających Traficar oferuje usługę na wyłączność, gdzie określona liczba samochodów jest dostępna tylko dla ciebie, a twoi pracownicy z łatwością rezerwują i rozliczają swoje przejazdy. Koniec z problemem miejsc parkingowych, a abonament zostanie ustalony indywidualnie dla twoich potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej o carsharingu z Traficarem? Sprawdź Traficar.pl

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Trendy w branży e-commerce w 2018 roku Trendy w branży e-commerce w 2018 roku
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem