zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Usługi concierge - sprawdź ile możesz dzięki nim zaoszczędzić!

Masz wrażenie, że nawet gdyby doba trwała 48h, to i tak zabrakłoby Ci czasu na niektóre obowiązki? Obecnie żyjemy coraz szybciej, mamy mnóstwo zajęć zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Tu właśnie mogą przyjść z pomocą concierge usługi asystenckie. Pod tą obco brzmiącą nazwą kryje się bowiem szeroki zakres usług o charakterze pomocowym i menedżerskim. Konsjerż może Ci pomóc zarówno w obowiązkach codziennych, jak i związanych z wykonywaną przez Ciebie pracą.

Zakres usług concierge

Concierge w życiu prywatnym pomoże Ci w rozwoju osobistym. Może wyszukać atrakcyjne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb, znajdzie dla Ciebie mentora, który wesprze Cię w nauce medytacji. Przygotuje także gruntowny i rzeczowy przegląd szkół, spośród których będziesz mógł wybrać placówkę idealną dla Twoich pociech. Chcesz zorganizować niebanalne oświadczyny? Poproś o pomoc asystenta! A może nie masz czasu na organizację zakupów dla całej rodziny z uwzględnieniem specjalnych potrzeb żywieniowych jej członków? Nie masz pomysłu na weekendowy wyjazd, który już dawno temu obiecałaś najbliższym? Twój osobisty asystent chętnie zajmie się tym wszystkim w Twoim imieniu. Co więcej, concierge pomoże Ci także w spełnieniu Twoich marzeń! Od zawsze chciałeś wziąć udział w maratonie, ale masz słomiany zapał? Asystent krok po kroku zaplanuje, jak osiągnąć Twój cel.

Od dawna planujesz rozpocząć własny biznes, ale kompletnie nie masz pomysłu, jak się za to zabrać? Skorzystaj z usług concierge! Twój osobisty asystent zorganizuje dla Ciebie rzeczowe zestawienie trendów rynkowych. Szybko zweryfikujesz swój pomysł i będziesz mógł rozpocząć pierwsze działania, dzięki temu unikniesz również nietrafionej inwestycji kapitału. A może potrzebujesz specjalistycznych szkoleń? To także nic trudnego dla profesjonalnego konsjerża. Stworzy dla Ciebie bazę wartych uwagi kursów specjalistycznych lub z zakresu kompetencji miękkich. 

W Polsce usługi concierge nie są jeszcze zbyt dobrze znane i popularne. Nie wiele osób słyszało o takim sposobie korzystania z pomocy asystenta. Concierge powszechnie kojarzy się z bardzo drogą usługą, dostępną tylko dla najbogatszych. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie! Usługi concierge nie tylko nie zrujnują Twojego budżetu, ale pomogą Ci też zaoszczędzić!

Concierge – oszczędności

Paradoksalnie im większego wsparcia potrzebujesz, tym więcej zaoszczędzisz. Stawka za godzinę pracy Twojego osobistego konsjerża maleje z godziny na godzinę. Dlatego nie obawiaj się polecić mu większej liczby zadań do wykonania. Uzyskasz nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale także zaoszczędzisz sporą sumę. Wbrew obiegowej opinii, usługi concierge nie są zarezerwowane tylko dla najbogatszych, a wręcz przeciwnie – pozwalają szybko i efektywnie oszczędzać. Na stronie brella.pl możesz wybrać spośród 3 abonamentów, składających z się z pakietów od 10 do 30 godzin pracy concierge miesięcznie. Dostępna jest również możliwość indywidualnej wyceny usługi, tak aby była dopasowana idealnie do Twoich potrzeb.

Concierge online

Jeżeli prowadzisz firmę, szczególnie docenisz tę opcję. Wirtualny asystent przygotuje dla Ciebie raporty, zestawienia oraz prezentację na spotkanie z ważnym klientem. Możesz mu także polecić prowadzenie Twojego kalendarza spotkań. Niczego nie musisz się obawiać, usługi concierge są w pełni profesjonalne, a co za tym idzie, gwarantują poufność i bezpieczeństwo Twoich danych. Bez obaw możesz udostępnić bazę swoich klientów wraz z numerami telefonów oraz innymi wrażliwymi danymi.

Jak widzisz, usługi concierge mogą Ci ułatwić życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, możesz przeznaczyć na inwestycję w rozwój swojej firmy, a czas wolny będziesz mógł poświęcić Twoim bliskim. Z pewnością będą Ci za to wdzięczni! Wszak czas spędzony z rodziną jest bezcenny.

Sprawdź ofertę firmy Brella - https://www.brella.pl/concierge/

 

 

artykuł sponsorowany

 

Udostępnij artykuł:

Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie. Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie.
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem