zaloguj
PRZEWIŃ

Twoje biuro do wynajęcia w Warszawie

Nasza stolica to obecnie jedno z najszybciej rozwijających się miast Europy. W Warszawie powstaje rocznie nie mniej niż kilkanaście tysięcy firm. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym miejscem jest biuro. To tu powstają projekty, uzupełniane są dokumenty – biuro jest sercem każdej firmy, jej filarem. Jak wybrać idealne miejsce na najem biura w Warszawie? Podpowiadamy.   

Biuro tradycyjne czy serwisowane – który wybór będzie lepszy? 

Każdy, kto zastanawia się nad rozpoczęciem działalności, przyzna, że pierwsze, o czym myśli, to lokalizacja biura. A jednak najpierw warto upewnić się, jaki typ biura powinniśmy wybrać. Większość przedsiębiorców decyduje się na najem powierzchni przeznaczonej na biuro tradycyjne. Tym samym wynajmujemy na okres kilku lat (zazwyczaj minimum trzech) miejsce. Możemy zaaranżować je zgodnie ze swoją wolą, chyba że w umowie zapisano inaczej. Odpowiadamy praktycznie za wszystko – za wystrój, wszystkie urządzenia, często dodatkowo musimy opłacać serwis sprzątający, oczywiście media i inne. Takie rozwiązanie jest korzystne i wygodne dla firm o sprecyzowanych planach. Jeśli wiesz, jakie są zadania zespołu na kilka lat wprzód, jak firma ma się rozwijać, jaką pozycję na rynku może mieć za jakiś czas – biuro tradycyjne jest właśnie dla Ciebie. Koniecznie sprawdź ofertę biur od jednego z najlepszych pośredników: www.vertigoproperty.pl/biura-tradycyjne

Drugim typem biura jest biuro serwisowane. To nic innego na najem powierzchni gotowego do użycia biura. Często wprowadza się pracowników do zaaranżowanego już miejsca, gdzie wykonują swoje zadania w obecności osób zatrudnionych w innych zakładach. Czasem nie mają nawet przypisanego stanowiska pracy – siadają przy tym, które nie jest zajęte. Biura serwisowane wybierają często firmy mające na celu realizację konkretnego projektu w krótkim czasie. Umowa z wynajmującym biuro serwisowane może być podpisana na krótko. Co więcej, nie musimy martwić się o dodatkowe koszty. Wszystko wliczone jest w czynsz – media, ochrona, sprzątanie, a często nawet obsługa recepcji. Najlepsze oferty biur tymczasowych w Warszawie od agencji nieruchomości Vertigo Property Group znajdziesz tutaj: www.vertigoproperty.pl/biura-serwisowane 

 

Idealne miejsce na lokal biurowy? 

Zastanawiając się nad lokalizacją biura, musimy mieć na uwadze specyfikę każdej z warszawskich dzielnic. Wynajem powierzchni biurowej Warszawa to niełatwa sprawa. Każda z części stolicy posiada wady i zalety. Jeśli zależy nam na dobrym dojeździe, warto rozważyć wynajęcie biura w pobliżu metra. Z pewnością zaoszczędzimy naszym pracownikom wiele czasu. Biuro w Centrum Warszawy to także świadectw jakości, gwarancja marki, Twoja firma od razu będzie dobrze kojarzona. Centralna lokalizacja będzie jednak droższa od pozostałych. Co więcej, musimy liczyć się z nieustannym ruchem, gwarem.  

Wiele firm, nawet jedna czwarta z nich, decyduje się na biuro na Mokotowie, jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Trzeba przyznać, że na Mokotowie znajdziemy zarówno metro, jak i tramwaj. Połączenie z drugą stroną Wisły także jest proste dzięki mostowi.  

Dla tych, którzy cenią sobie spokój, powstało w ostatnich latach wiele biurowców na terenach do tej pory nieco zapomnianych. Dużym zainteresowaniem cieszą się powierzchnie biurowe na Żoliborzu i Woli. To jedne z najprężniej rozwijających się dzielnic stolicy. Powstające tu biura łączy stylowa architektura i wysoki standard. Dodatkowym atutem jest korzystna cena, z pewnością jest tu taniej niż w Centrum. Inwestorzy dostrzegli także potencjał innych dzielnic. Dziesiątki nowych biurowców wybudowano w Wilanowie. Ta młoda dzielnica z pewnością będzie idealna dla mniejszych zespołów. Powstające tu budynki zaprojektowano od podstaw w taki sposób, by pasowały do reszty zabudowań, wyglądały harmonijnie. Są niezwykle estetyczne i nowoczesne, oferują wysoki standard wykończenia, najnowsze rozwiązania architektoniczne. W większości znajdują się parkingi podziemne. Wilanów to piękna, spokojna okolica pełna zieleni i ścieżek rowerowych. Dzielnica szybko się rozrasta. Na razie nie ma tu linii tramwajowej, za to do centrum miasta autobusem dojechać można w dwadzieścia minut. Co więcej, jest tu bardzo bezpiecznie – Wilanów posiada najniższy wskaźnik przestępczości.  

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Zainwestuj w sklep medyczny Zainwestuj w sklep medyczny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem