zaloguj
PRZEWIŃ

Schumacher - Nr 1 na świecie! Tylko w LUCART!

Od 1947 roku, Schumacher Electric Corporation wyznacza standardy w dziedzinie jakości i innowacyjności, aby zaspokajać oczekiwania swoich klientów. Wielokrotnie nagradzane opatentowane technologie sprawiają, że Schumacher jest najczęściej wybieraną marką wśród producentów ładowarek.   

Z tego artykułu dowiesz się:

Firma Schumacher korzystając z bogatej historii i doświadczenia, tworzy najbardziej zaawansowane ładowarki pod względem jakości, technologii oraz innowacji.


Firma Schumacher korzystając z bogatej historii i doświadczenia, tworzy najbardziej zaawansowane ładowarki pod względem jakości, technologii oraz innowacji. Zaprojektowane i skonstruowane w Stanach Zjednoczonych ładowarki  dostępne wyłącznie w autoryzowanej sieci sprzedaży LUCART. Osobom z branży nie trzeba tłumaczyć, że to marka najlepszych ładowarek na świecie - profesjonalne ładowarki akumulatorowe, nie tylko technicznie i jakościowo, ale i o największej sprzedaży na naszej planecie!      
 

Od ponad roku firmy LUCART i SCHUMACHER podpisali kontrakt na wyłączność. LUCART zdecydował się dystrybucję na terenie Polski i krajów obrzeżnych. Ładowarki Schumacher posiadają wieloetapowy proces ładowania dla większej precyzji, bezpieczeństwa i żywotności akumulatora. Ładowarki posiadają cyfrową diagnostykę "miękki start" oraz tryb podtrzymania naładowanego akumulatora.

 

Ładowarki umożliwiają ładowanie akumulatorów różnych pojemności. Np. model SCI10 ładuje prądem o natężeniu 2a, 6a, lub 10a. Ładowarki wydłużają żywotność akumulatora. odsiarcza nawet mocno zasiarczone akumulatory i zapewnia konserwację nowych. Posiadają wysokiej jakości przewody oraz zaciski, a także europejskie certyfikaty zgodności CE.

 

Ładowarki firmy Schumacher to gwarant długiej i solidnej pracy akumulatora żelowego, kwasowego AGM. Doskonale nadają się do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych samochodach osobowych, kempingowych, łodziach, motocyklach , silnikach elektrycznych trolingowych i innych maszynach i urządzeniach, a posiadany certyfikat DEKRA sam świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.

Udostępnij artykuł:

Co wyróżnia XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE Co wyróżnia  XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem