Partner serwisu

Schumacher - Nr 1 na świecie! Tylko w LUCART!

Od 1947 roku, Schumacher Electric Corporation wyznacza standardy w dziedzinie jakości i innowacyjności, aby zaspokajać oczekiwania swoich klientów. Wielokrotnie nagradzane opatentowane technologie sprawiają, że Schumacher jest najczęściej wybieraną marką wśród producentów ładowarek.   


Firma Schumacher korzystając z bogatej historii i doświadczenia, tworzy najbardziej zaawansowane ładowarki pod względem jakości, technologii oraz innowacji. Zaprojektowane i skonstruowane w Stanach Zjednoczonych ładowarki  dostępne wyłącznie w autoryzowanej sieci sprzedaży LUCART. Osobom z branży nie trzeba tłumaczyć, że to marka najlepszych ładowarek na świecie - profesjonalne ładowarki akumulatorowe, nie tylko technicznie i jakościowo, ale i o największej sprzedaży na naszej planecie!      
 

Od ponad roku firmy LUCART i SCHUMACHER podpisali kontrakt na wyłączność. LUCART zdecydował się dystrybucję na terenie Polski i krajów obrzeżnych. Ładowarki Schumacher posiadają wieloetapowy proces ładowania dla większej precyzji, bezpieczeństwa i żywotności akumulatora. Ładowarki posiadają cyfrową diagnostykę "miękki start" oraz tryb podtrzymania naładowanego akumulatora.

 

Ładowarki umożliwiają ładowanie akumulatorów różnych pojemności. Np. model SCI10 ładuje prądem o natężeniu 2a, 6a, lub 10a. Ładowarki wydłużają żywotność akumulatora. odsiarcza nawet mocno zasiarczone akumulatory i zapewnia konserwację nowych. Posiadają wysokiej jakości przewody oraz zaciski, a także europejskie certyfikaty zgodności CE.

 

Ładowarki firmy Schumacher to gwarant długiej i solidnej pracy akumulatora żelowego, kwasowego AGM. Doskonale nadają się do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych samochodach osobowych, kempingowych, łodziach, motocyklach , silnikach elektrycznych trolingowych i innych maszynach i urządzeniach, a posiadany certyfikat DEKRA sam świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html