zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Przeprowadzki firm – jak szybko i sprawnie przenieść firmę do nowej siedziby

Twoja firma wymaga większej przestrzeni do działania? A może chcesz przenieść się do tańszego biura? W takim przypadku dobrze zaplanowana przeprowadzka to absolutna podstawa.

Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania i domy, ale również firmy. Aktualnie przeprowadzki firm organizowane są coraz częściej – przedsiębiorcy zmieniają swoje biura na większe lub tańsze, a nawet decydują się na przeniesienie działalności do innego, najczęściej większego miasta, które oferuje więcej perspektyw.

Aby firma mogła bez problemów przenieść się do nowego miejsca, należy spełnić szereg warunków. Prawidłowy plan przeprowadzki ma tutaj szczególne znaczenie, ale nie można zapominać również o wybraniu odpowiedniej pomocy do organizacji całych przenosin.

Zatem, o czym warto pamiętać podczas przeprowadzania całej firmy?

Przeprowadzka firmy – dwa modele przeprowadzek

Przeprowadzka całej firmy może być prowadzona w dwóch różnych modelach. Warto zapoznać się z nimi przed przystąpieniem do przygotowania planu przenosin.

Najczęściej firmy decydują się na kompleksową przeprowadzkę, czyli za jednym zamachem przenoszone są wszystkie sprzęty, meble, dokumenty i inne przedmioty. Drugi model to przeprowadzka firmy działami, czyli do nowego lokum przenosi się dział po dziale.

Pierwsza opcja pozwala na szybszy przebieg całej przeprowadzki, chociaż wyłącza ona firmę z użytku na czas jej wykonania. Czas trwania przeprowadzi jest wtedy zależny od ilości posiadanego mienia. Druga propozycja to przeprowadzka trwająca dłużej, niemniej jednak nie powoduje ona tak dużej dezorganizacji działania firmy.

Firmy na ogół wybierają przeprowadzki biur w pierwszej opcji. Sprawdza się ona również dla mniejszych firm, które nie dysponują tak dużym mieniem. Druga opcja rekomendowana jest dla firm, które są większe i zamknięcie ich na kilka dni mogłoby skutkować w pojawieniu się znacznych strat finansowych.

Przeprowadzka firmy – kompleksowe wsparcie

Podstawą szybkich i sprawnych przenosin do nowego miejsca jest dokładna, kompleksowa organizacja przeprowadzki. W tym celu firma może zająć się wszystkim we własnym zakresie, angażując także własnych pracowników.

Warto jednak wskazać, że wtedy, gdy mienia jest dużo, a także jest ono gabarytowe, wówczas najlepiej rozważyć skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych. Tego typu firmy dysponują właściwym zapleczem do organizacji przenosin, a także mogą zagwarantować swoim klientom pełną obsługę – od momentu przygotowania harmonogramu przeprowadzki aż do posprzątania po jej zakończeniu.

Dodatkowe korzyści wynikające ze zlecenia przeprowadzki firmie, to zaproponowanie przez nią najkorzystniejszego modelu przeprowadzki, przygotowanie jej harmonogramu, ubezpieczenie mienia na czas transportu.

Przeprowadzka firmy – szeroka gama usług do wyboru

Warto przy tym zaznaczyć, że przeprowadzka biura lub całej firmy będzie wtedy mogła włączać nie tylko przewóz mienia, ale również usługi jego pakowania, wynoszenia i wnoszenia, demontażu i montażu, sprzątania po przeprowadzce. Dzięki temu przedsiębiorca może zlecić zewnętrznej firmie praktycznie wszystkie czynności związane z przenosinami.

W mieście Warszawa tego typu usługi oferuje między innymi firma Jupiter Przeprowadzki, która ma wielu zadowolonych klientów biznesowych. Jej zakres usług zaprezentowany jest na stronie: www.jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-firmowe.

Podsumowując, przeprowadzenie firmy do nowego lokum wcale nie musi być skomplikowane. Dzięki odpowiedniemu planowi przeprowadzki, a także kompleksowej pomocy świadczonej przez firmy przeprowadzkowe, przeniesienie się w wyznaczone miejsce może odbyć się szybko i sprawnie!

materiał partnera

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem