zaloguj
PRZEWIŃ

Poznaj zdrowy pomysł na biznes na Targach Franczyza

Pomysł na biznes? Już od czwartku do soboty (15-17 października) w Warszawie odbędą się Targi Franczyza. Zdrową receptę na własny biznes zaprezentuje tam m.in. Studio Synergy Franchise - koncept butikowych studiów prowadzących trening EMS. Franczyza co to? Poznaj “siłownie przyszłości” - najbardziej dynamicznie rozwijający się trend w dziedzinie, jaką jest franczyza fitness! 

Franczyza 2020? Franczyza EMS Studio Synergy otrzymała to miano w kategorii Debiut Roku 2020, w ramach prestiżowych nagród Franchising Awards 2020. Teraz koncept najdłużej działającej w Polsce sieci prowadzącej trening w 20 minut obecny będzie na 18. edycji Targów Franczyza, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

W co inwestować w kryzysie? 

“Butikowe studia treningu EMS to zdrowa recepta nie tylko na biznes w trakcie pandemii, ale też na współczesne czasy. Żyjemy szybko, a skuteczny, nowoczesny trening w 20 minut raz w tygodniu świetnie wpisuje się w dzisiejsze potrzeby” - tłumaczy Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy. Po funkcjonujących z powodzeniem czterech studiach własnych w Krakowie, przyszedł czas na ekspansję franczyzową. Mimo że koncept Studio Synergy Franchise promowany jest od niedawna, pierwsze studio franczyzowe jest już w drodze - wystartuje w styczniu w Katowicach! 

Franczyza siłownia? W czasie, gdy wszyscy unikamy tłumów i chcemy czuć się bezpiecznie, kameralne treningi dla wymagających klientów to znakomity pomysł zarówno dla klientów, jak i na własny biznes. Ten pomysł na biznes wyróżnia się m.in. wieloletnim doświadczeniem i know-how, które franczyzobiorca otrzymuje na wstępie. Podręcznik franczyzowy, szczegółowe procedury, szkolenia personelu, a nawet kampanie marketingowe i kompleksowe wsparcie od początku, aż po bieżące działanie studia - to wszystko ma zagwarantowane inwestor. 

Własny biznes z receptą na zysk 

Pomysl na biznes własnej “siłowni przyszłości” przyciąga również liczbami: rentowność w 3-4 miesiące, pełen zwrot z inwestycji maksymalnie do 12-18 miesięcy i nawet 40% marży - tak wygląda perspektywa na rozwój Twojego biznesu w oparciu o wiedzę i doświadczenie Studio Synergy. 

Poznaj sprawdzony koncept innowacyjnych treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji! Najbliższa okazja już w tym tygodniu: od czwartku do soboty w Warszawie (czwartek-piątek 10.00-17.00, sobota 10.00-15.00). Targi Franczyza i Studio Synergy Franchise zapraszają do Pałacu Kultury i Nauki! 

materiał Partnera

Udostępnij artykuł:

Bawialnie dobrym pomysłem na biznes Bawialnie dobrym pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem