zaloguj

PEWNY START LUB ZWROT PIENIĘDZY

Działalność franczyzowa ASPECT Nieruchomości opiera się na trzech filarach: PRZEWIDYWALNOŚĆ, PARTNERSTWO, PRAKTYCZNOŚĆ.

Od 15 lat prowadzimy własne biuro nieruchomości, a od 6 lat oferujemy współpracę partnerską opartą o model franczyzowy w ramach ASPECT Nieruchomości. Obecnie posiadamy 17 placówek franczyzowych oraz jedno własne biuro. 

Przewidujemy i wiemy, że w maksymalnie w 4 miesiącu funkcjonowania biura sieci ASPECT Nieruchomości, zwraca się koszt inwestycji nowych partnerów.   

Zwrot z inwestycji, to najczęściej zadawane pytanie przez osoby, które rozważają wejście w świat obrotu nieruchomościami. Ludzie, inwestują swoje pieniądze w nowy biznes i mają prawo zadawać to pytanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych Franczyzobiorców, przygotowaliśmy promocję:

PEWNY START LUB ZWROT PIENIĘDZY”.

Mamy praktyczne podejście do współpracy z naszymi partnerami i wiemy jak działa nasz model biznesowy. Jest poparty wieloletnim doświadczeniem. Nasze bezpośrednie wsparcie dla firm wchodzący w świat nieruchomości jest gwarantem powodzenia biznesu                    dla naszych partnerów biznesowych.    

W trakcie trwania promocji nowi Partnerzy korzystają z dwóch pakietów szkoleniowych: dla menedżerów, który koncentruje się na umiejętnościach efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym oraz z programu rozwojowego dla agentów, który skupia się na skutecznym pozyskiwaniu i finalizowaniu transakcji pośrednictwa.

Nowy Franczyzobiorca otoczony jest opieką pracowników centrali, którzy, w razie potrzeby dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami.   

Podsumowując, gwarantujemy sukces w naszym modelu franczyzowym albo zwracamy koszty związany z przystąpieniem do sieci biur ASPECT Nieruchomości.

Nasza promocja trwa do 30 czerwca 2019 roku. Więcej szczegółów znajdziesz pod adresem: http://www.aspect.info.pl w zakładce franczyza.

materiał partnera

Udostępnij artykuł:

Zainwestuj w sklep medyczny Zainwestuj w sklep medyczny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem