zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

MBE pomaga uchodźcom z Ukrainy

Sieć Mail Boxes Etc. włączyła się w aktywną pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy szukają schronienia w naszym kraju. Ludzie uciekający z objętych walkami terenów trafiają do ośrodków przejściowych, bardzo często nie znając swojego docelowego miejsca pobytu. Nieodpłatne udostępnienie im skrytek adresowych, dzięki którym będą mieli dostęp do korespondencji, bez względu na ich zmieniającą się lokalizację, pomoże im w organizacji życia w Polsce

Cieszymy się, że nasi Franczyzobiorcy chętnie przyłączyli się do tej inicjatywy i w taki sposób możemy pomóc ludziom, którzy zostawili w jednej chwili całe swoje dotychczasowe życie i uciekli przed wojną, choć mamy świadomość, że jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb – mówi Ewelina Koniczuk, Specjalista ds. Rozwoju Sieci w MBE.

Firma podejmuje także działania na poziomie globalnym, przyłączając się do wsparcia aktywności Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. MBE Worldwide Group zaoferowała przekazanie darowizny na pilne potrzeby humanitarne na Ukrainie. Każdy z członków Sieci MBE może również indywidualnie wesprzeć naród ukraiński za pośrednictwem Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i dołożyć swoją cegiełkę finansową, a firma dołoży w zamian równowartość tej kwoty.

 

Udostępnij artykuł:

Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem