zaloguj
PRZEWIŃ

Loty biznesowe helikopterem

Prowadzenie biznesu w skali światowej wymaga pozytywnego kształtowania swojej reputacji w branży, w której się funkcjonuje. Nie tylko unikalna oferta, atrakcyjne ceny czy wysokiej jakości usługi są istotne dla klientów i partnerów biznesowych, ale i negocjacje oraz zasady podpisywania kontraktów.

By zachwycić swoich kontrahentów możesz zaoferować im przygodę w przestworzach – loty biznesowe helikopterem. Poza tym takie loty mogą stać się dla ciebie sposobem na to, by szybko dotrzeć na spotkanie, które odbywa się na drugim krańcu Polski. Przejazd samochodem długiego dystansu zająłby na pewno więcej czasu, niż przelot helikopterem. Sprawdź, jak wyglądają i w jaki sposób są organizowane loty biznesowe helikopterem.

Biznes nie zna odległości

Odkąd stały się możliwe telekonferencje na szeroką skalę, nawet spotkania biznesowe odbywać się mogą w trybie online. Wystarczy tylko dostęp do komputera z kamerką i mikrofonu oraz do słuchawek, by móc aktywnie uczestniczyć w spotkaniu z ludźmi znajdującymi się nawet na różnych kontynentach. Jednak są sytuacje przy prowadzeniu działalności gospodarczej, gdy po prostu biznesmeni muszą spotkać się ze sobą twarzą w twarz, by omówić na przykład newralgiczne punkty kontraktu czy innej, podpisywanej umowy. Negocjacje niekiedy trwają cyklicznie, zwłaszcza wtedy, gdy w „grę” wchodzą naprawdę duże pieniądze.

Zapracowany właściciel firmy, menedżer wyższego szczeblu czy członek zarządu niejednokrotnie odbywa co najmniej kilka takich ważnych spotkań w miesiącu. Zdarzyć się może, że jedna rozmowa ma miejsce np. w Krakowie o godzinie 12 w południe, a już o 18 taka osoba powinna stawić się na spotkaniu w Szczecinie. Odległość pomiędzy tymi dwoma miastami jest duża, dlatego dotarcie do celu w godzinach szczytu samochodem zajmie wiele godzin, a tych biznesmen zwyczajnie nie jest w stanie wygospodarować. Jeśli spotkania nie uda się przełożyć, zawsze można skorzystać z alternatywnego środku transportu – lotniczego i nie chodzi tu o rezerwację z wyprzedzeniem miejsc w samolocie liniowym.

Transport helikopterem dla biznesu

Błędem jest postrzeganie tzw. air taxi, czyli lotów biznesowych helikopterem jako usług dla najzamożniejszych klientów. Również przedstawiciele innych firm mogą spokojnie skorzystać z możliwości odwiedzenia kilku odległych od siebie miejsc w kraju, w ciągu zaledwie jednego dnia. Unikasz w ten sposób uciążliwej podróży samochodem, a czas jej odbycia skraca się do niezbędnego minimum.

Skypoland.pl możesz skorzystać z podróży lotniczej, która odbywa się w linii prostej z prędkością 200 km/h. Przy odległości 800 km zamiast w 8-9 godzin przy korzystnych warunkach drogowych, będziesz na miejscu w czasie o połowie krótszym. Zgodnie z powiedzeniem, że czas to pieniądz, warto wybrać air taxi i cieszyć się podróżą w komfortowych warunkach. Loty biznesowe helikopterem w takim przypadku odbywają się przy użyciu nowoczesnych maszyn lotniczych, gwarantujących ci eleganckie wnętrza i bezpieczeństwo przelotu.

Wyznaczaj nowe standardy luksusu podróży biznesowej. Docieraj na spotkania z klientami i ważnymi kontrahentami w wielkim stylu, jak przystało na człowieka biznesu. Zwróć uwagę na fakt, że wynajem helikoptera to nie tylko możliwość szybkiej podróży, ale i dowolność lądowania najbliżej celu podróży. Podróże biznesowe spełniają wymagania w zakresie precyzji logistycznej. Klienci docierają tam gdzie chcą na czas.

Możesz też zdecydować o zapewnieniu atrakcji swoim partnerom biznesowym, wybierając prywatne loty widokowe, na przykład nad stolicą.

---

Tutaj proszę o wstawienie grafiki skypoland-loty-biznesowe.jpg i podlinkowanej do strony https://skypoland.pl/loty-biznesowe-warszawa

---

Warto przeczytać: Jak rozpocząć własny biznes?

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem