zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Dedykowana aplikacja Wypożycz zespół z software house

Nawet jeśli na początku swojej działalności korzystasz z gotowego oprogramowania, na pewnym etapie przestanie Ci to wystarczać. Cała Twoja przewaga konkurencyjna wynika z tego, że różnisz się czymś od innych firm na rynku. Oprogramowanie zrobione specjalnie dla Ciebie, wolne od zbędnych opcji, a wyposażone w niezbędne, skraca czas wdrożenia nowych osób do Twojego systemu.  Przyspiesza też wykonywanie codziennych zadań. A to oznacza, że dystans między Tobą a konkurentami jeszcze się zwiększa – na Twoją korzyść.  Gdy do tego będzie to aplikacja webowa, Twoi pracownicy będą bardziej mobilni. W dobie pracy zdalnej ma to ogromne znaczenie. Zastanów się jednak, zanim zatrudnisz w tym celu programistów na etat. Szybko okaże się, że gra nie jest warta świeczki. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z outsourcingu software house. W ten sposób oszczędzasz potężne pieniądze. 

Nie ponosisz kosztu sprzętu, rekrutacji i stałego zatrudnienia 

Kto pracuje na sprzęcie komputerowym najwyższej klasy? Programiści, testerzy i graficy. Kto ponosi koszt owego sprzętu, gdy zatrudnia u siebie takich specjalistów? Pracodawca. Do tego każda z tych osób będzie potrzebować drogiego oprogramowania. Nie masz zamiaru wypuszczać aplikacji raz za razem i zmienić swojej firmy w samodzielny software house? Warto dwa razy zastanowić się nad zatrudnieniem ludzi na stałe. 

Inną kwestią jest to, czy jesteś w stanie zweryfikować umiejętności przyjmowanych do pracy fachowców. Do każdego projektu będzie potrzebna wiedza z zakresu innych języków programowania. Nie mówiąc już o tym, że zwiążesz sobie ręce długoterminową umową. 

Programiści, UX i UI designerzy i testerzy w Twoim zespole 

Zanim Twoi ludzie nauczą się ze sobą pracować, minie sporo czasu. Nie możesz przewidzieć z wyprzedzeniem, czy nie nastąpią pewne tarcia personalne, które będą spowalniać pracę poszczególnych osób. Zespół wynajęty w firmie programistycznej ma doświadczenie we wspólnej pracy. Co ważne, jest też przyzwyczajony do realizacji projektów biznesowych i ma do tego niezbędną wiedzę. 

Software house bierze na siebie zarządzanie projektem 

Proces pracy nad aplikacją obejmuje zbieranie informacji, wybór rozwiązań technologicznych, projektowanie, programowanie i testowanie. Zadania można rozplanować w sposób zwinny lub kaskadowy. W pierwszym przypadku będziesz mieć sporą kontrolę nad projektem. W drugim ostateczny kształt oprogramowania musi być znany od początku. 

Menadżer projektu będzie w stanie wybrać takich specjalistów, którzy będą realizować poszczególne cele w sposób optymalny. Optymalność należy tu rozumieć jako najwyższą jakość przy rozsądnych nakładach czasowych. Ustali również, kto jest odpowiedzialny za poszczególne aspekty aplikacji i zorganizuje pracę całego zespołu. Jest to kolejna rzecz, którą Ty nie musisz się wówczas zajmować. 

Twoja aplikacja powstanie w ustalonym terminie 

Umowa z software house zawiera konkretne daty i kwoty. Aby software house się z niej wywiązał, musi ich ściśle dotrzymać. Ten model rozliczania określa się jako Fixed Price. Jest on bardzo kuszący dla zleceniodawcy, ponieważ ostateczna cena nie zmieni się, o ile nie będziesz rozszerzać zakresu prac. Możesz również rozliczać się z firmą programistyczną za godziny pracy specjalistów. 

Pomyśl teraz, co stanie się, jeśli w Twoim zespole któryś z fachowców zachoruje? Jego choroba wpłynie na wydajność całego zespołu. Korzystając z outsourcingu IT, masz ten problem z głowy. Specjalista zostanie zastąpiony innym, ponieważ termin oddania projektu ma tu znaczenie kluczowe. 

Chcesz porozmawiać o swoich pomysłach na oprogramowanie? Wejdź na stronę Applover i skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Koniecznie zajrzyj też do zakładki portfolio. Zobaczysz tam, co możemy dla Ciebie zrobić. 

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Otwórz Barbershop. Zostań barberem!  Otwórz Barbershop. Zostań barberem!
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem