zaloguj / zarejestruj

Uczciwy Przedsiębiorca to gwarancja solidności?

Dołącz do programu i udowodnij potencjalnym klientom, że warto współpracować z Twoją firmą. Przystępując do prestiżowego grona Uczciwych Przedsiębiorców zwiększysz także konkurencyjność swojej firmy, zbudujesz pozytywne relacje biznesowe i zdobędziesz zaufanie klientów.

Europejski Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca to wyróżnienie odznaczające firmy, które są rzetelne, wiarygodne i godne zaufania.

Pewność działania Fair Play

Dzięki weryfikacji firm współpraca staje się prostsza i bezpieczna. Solidność, rzetelność, wiarygodność i przede wszystkim uczciwość to cechy, które ? zwłaszcza w obecnych czasach ? są bardzo poszukiwane i pożądane. Przede wszystkim w biznesie. To właśnie uczciwość i wiarygodność są kluczem do zbudowania zaufania oraz stworzenia kreatywnych relacji z klientem, a także szlachetnego współzawodniczenia z konkurencją. Bo przecież ?żadna wolność, a więc i ekonomiczna, nie istnieje bez prawdy? (Z. Berent ?Sprzedaż, marketing, biznes. Reguły i realia?). Nadrzędnym celem Programu Uczciwy Przedsiębiorca jest więc szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych takich jak praworządność, rzetelność, przejrzystość i odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Posiadanie Statusu Uczciwego Przedsiębiorcy nobilituje do działania fair-play. Program Uczciwy Przedsiębiorca zawiera kodeks zasad, który przyczynia się do promowania wśród wszystkich uczestników Programu prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie. Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co ma stanowić podstawy budowy silnych firm, będących podstawą polskiej gospodarki. Uczestnicy Ogólnopolskiego Programu Uczciwy Przedsiębiorca starają się również stawiać inne cele, niż tylko zysk z bieżącej działalności, dbają o środowisko i ekologię. Źródłami informacji są Centralna Ewidencja i Informacja Działalności Gospodarczej, Krajowy Rejestr Sądowy oraz Główny Urząd Statystyczny. Każdy przedsiębiorca może wybrać dla siebie idealny pakiet w cenach: 99 zł, 149 zł i 199 zł. Zgłoszenie i weryfikacja są bezpłatne.

Korzyści z przystąpienia do tego wyjątkowego programu:

  • Prestiżowy Certyfikat dla Twojej Firmy
  • Podniesienie wiarygodności i konkurencyjności Twojej firmy
  • Wzbudzenie zaufania, a tym samym zwiększenie sprzedaży
  • Wzrost wartości marketingowej Twojego Przedsiębiorstwa
  • Profesjonalna wizytówka internetowa - www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/twoja-firma
  • Oznakowanie firmy naklejką informacyjną
  • Logo z linkiem na Twojej stronie internetowej
  • Pieczęć prewencyjna na Twoje faktury
  • Obsługa windykacji prawnej Executo
i wiele więcej... Uczciwy Przedsiębiorca to nie tylko program weryfikacji to również świetna forma dodatkowego zarobku dla każdego.

Zostań Agentem Uczciwego Przedsiębiorcy!

Jasne zasady oraz bardzo atrakcyjny system prowizji sprawia, że interes jest niezwykle dochodowy. Zarówno dla osób, które szukają pomysłu na biznes, jak i dla tych, które mają już działalność gospodarczą i chcą poszerzyć swoje dochody. Mogą to osiągnąć podnosząc jednocześnie standardy biznesowe w Polsce. Korzyści to przede wszystkim: ? Wysoka prowizja od sprzedaży ? Szybki zwrot inwestycji ? nawet już po miesiącu działania ? Brak opłat miesięcznych z tytułu przynależności do sieci ? Brak opłat marketingowych ? Wiedza Know-How ? Atrakcyjne nagrody po uzyskaniu wyników sprzedażowych dla najlepszych Agentów w Polsce (np. laptop, skórzana aktówka, zegarek)

Stały dochód pasywny

To idealny pomysł na biznes dla osób, które posiadają już kontakty biznesowe lub mają stały kontakt z firmami. Bez większego zaangażowania możesz generować stały dochód pasywny dla swojej firmy. To również doskonały sposób na stworzenie sobie własnego miejsca pracy. Jednorazowa opłata licencyjna wynosi 2999 zł brutto. Agent otrzyma: ? indywidualny kod, ? indywidualną stronę www, ? skrzynkę pocztową, ? tablet multimedialny, ? starter internetowy w sieci Play, ? identyfikator ze zdjęciem, ? licencję, ? naklejki identyfikacyjne, ? pakiet marketingowy (wizytówki 500 szt., ulotki 5000 szt., gadżety reklamowe), ? wsparcie marketingowe (reklama ogólnokrajowa, zaplecze marketingowe, dane kontaktowe na stronie Programu).

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odc.4 Franczyza bez cięć odc.4
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem