zaloguj / zarejestruj

Western Chicken

Usługi Gastronomia
Western Chicken

LOKALIZACJA P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Goduński

telefon 792 433 601

www www.westernchicken.com.pl

E-MAIL w.godunski@wojtex.net

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 54 tys.

Opłata bieżąca 800 zł

LICZBA FRANCZYZ 4

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Western Chicken to znana sieć restauracji rodem z Dzikiego Zachodu. Przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz menu, w którym królują dania z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Specjalnością restauracji Western Chicken jest wyśmienity kurczak serwowany w zestawach z frytkami, w kubełkach XXL lub w przepysznej tortilli. Ściśle opracowana receptura, odpowiedni dobór świeżych produktów oraz własna metoda marynowania mięsa pozwala uzyskać niesamowitą głębię smaku. Dzięki temu koncept Western Chicken wyróżnia się na rynku i konkuruje z największymi firmami w branży.

Western Chicken to gwarancja doskonałego smaku, który podbija serca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Pomysł na serwowanie kurczaka w panierce po amerykańsku w lokalach franczyzowych podbija rynek gastronomiczny. Obecnie pod marką Western Chicken z powodzeniem działa 15 lokali. Koncept oferuje najkorzystniejsze warunki dla osób chcących otworzyć własny biznes. Właśnie w tym tkwi sekret dynamicznego rozwoju sieci.

Wymagania sieci

 • aby dołączyć do sieci i otworzyć własną restaurację Western Chicken nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. Koszt inwestycji zaczyna się od 54 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków,
 • miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 800 zł + 1% od obrotu. Co więcej, franczyzodawca oferuje elastyczne warunki współpracy i nie pobiera opłaty wstępnej oraz licencyjnej,
 • lokal minimum 70 mkw.,
 • zaangażowanie własne i chęć współpracy
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Osobom przystępującym do sieci, Western Chicken zapewnia pomoc oraz pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Ponadto franczyzobiorcy mogą liczyć na bezpłatne, profesjonalne szkolenia, przygotowujące do pracy w gastronomii.

  Sieć zaopatruje lokale w produkty z własnej hurtowni, dzięki czemu każdy franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowany asortyment w bardzo korzystnej cenie.

  Przewidywana suma inwestycji

 • Uruchomienie lokalu o powierzchni min. 40 m2 już od 54 tys zł.
 • Brak opłaty licencyjnej oraz marketingowej.
 • Miesięczna opłata franczyzowa - 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie
 • Osoba kontaktowa

  Wojciech Goduński

  Zadaj pytanie franczyzodawcy

  Przejdź do formularza kontaktowego z franczyzodawcą
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem