Partner serwisu

Tairoll - lody tajskie

P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Goduński
Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

Wysokość inwestycji

Opłata bieżąca:

500 zł

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Lodziarnie Tairoll są wyspecjalizowane w tworzeniu oraz sprzedaży tajskich lodów. O ich niepowtarzalnym smaku decyduje dobór naturalnych i najlepszych składników, sprawdzona receptura i innowacyjna maszyna – dostępna wyłącznie w naszej sieci. W produkcji lodów jest użyte naturalne mleko, co świadczy o najwyższej jakości.

Tairoll, to doskonała okazja, aby rozpocząć własny biznes. Sieć lodziarni Tairoll, to franczyza, która przygotowała dla swoich partnerów bardzo korzystne warunki współpracy. Lodziarnie Tairoll oferują swoim Klientom bardzo rozbudowane menu, pełne smakowitych propozycji. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne tajskie lody, ale i wspaniałe gofry bubble, świeże soki owocowe oraz inne desery.

Dla naszych franczyzobiorców stworzyliśmy przejrzyste warunki współpracy, które ukierunkowane są na otworzenie i prowadzenie lodziarni stosunkowo niskim kosztem, przy zachowaniu najwyższych standardów. Naszym franczyzobiorcom gwarantujemy:

 • szybki zwrot z inwestycji przy niskim nakładzie,
 • wsparcie profesjonalnej kadry managerskiej na każdym etapie współpracy,
 • mobilność i nowatorskie menu,
 • brak opłaty licencyjnej, marketingowej,
 • Bezpłatne szkolenia dla właścicieli i personelu przygotowujące do pracy w gastronomii.
 • Wymagania sieci

  Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, pozytywnie nastawione do biznesu oraz zaangażowane we własne działanie. Oferujemy pomysł na korzystny biznes, sprawdzone receptury oraz opiekę profesjonalnej kadry managerskiej i bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej lodziarni. Co najważniejsze, nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomii.P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Goduński.

  Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • 100% wsparcia dla franczyzobiorcy na każdym etapie współpracy,
 • Wspólne działania marketingowe w ramach marki,
 • Gotowy, sprawdzony pomysł, gwarantujący zysk,
 • Szybki zwrot z inwestycji przy niskim nakładzie,
 • Brak opłaty licencyjnej i marketingowej.
 • Przewidywana suma inwestycji

  PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  Wyspa handlowa

  Już nawet na 4m2 można otworzyć doskonale prosperujący punkt, który dzięki odpowiedniemu opracowaniu graficznemu i formie, zachęci wielu klientów do odwiedzenia.

  Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

  Okienko podawcze

  Już nawet na 8m2 można rozpocząć prowadzenie swojej własnej lodziarni serwującej poza lodami również gofry, rurki z kremem, napoje i wiele innych przepysznych deserów.

  Koszt inwestycji już od 18 650zł

  Lokal stacjonarny

  Nasza oferta przewiduje możliwość otworzenia kawiarni serwujących lody oraz pozostałe menu pod marką Tai roll Minimalna powierzchnia takich lokali to 40 m2. Taka wielkość lokalu pozwala na wprowadzenie całego menu orazwstawienia do lokali stołów i krzeseł, które zapewnią gościom wygodę i możliwość porozmawiania.

  Koszt inwestycji zaczyna się od 31 650 zł

  Przyczepa gastronomiczna

   Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną, która doskonale sprawdzi się jako mobilny punkt sprzedaży lodów. Może również służyć jako stacjonarny punkt dystrybucji lodów. Przyczepa, która do Państwa trafia, jest w pełni ologowana i przygotowana tak, aby od razu można z niej było serwować desery z naszego menu.

  Koszt inwestycji od 29 000 zł

  w punktach o dużym ruchu pieszych lub w galeriach handlowych , bardzo dobrymi lokalizacjami są punktu w miejscowościach turystyczny.

  Jak widać biznes ten wygląda bardzo dobrze istniej możliwość zwrotu inwestycji już po kilku dniach .

   

  Osoba Kontaktowa

  Wojciech Goduński

  Katalog Franczyz

  Sprawdź gotowe pomysły

  Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html