zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Speedy Romano

Usługi Gastronomia
Speedy Romano

LOKALIZACJA P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Goduński
Złotniki 11, 99-205 Dalików

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 85 tys.

LICZBA FRANCZYZ 10

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Speedy Romano, to sieć pizzerii w stylu amerykańskim, która w swojej ofercie posiada uproszczone menu dostosowane do każdego klienta proste receptury oraz jawne zasady przystąpienia do sieci, które zostały stworzone z myślą o potencjalnych franczyzobiorcach bez doświadczenia w branży, a chcących prowadzić własną restaurację. Franczyzobiorca, który zdecyduje się na prowadzenie własnej pizzerii otrzymuje „recepturę” na gotowy biznes.

Każda receptura menu opracowana jest z myślą o franczyzobiorcach, którzy nie posiadają doświadczenia w branży. Pizza hawajska, salami, capriciosa to zaledwie kilka propozycji z menu Speedy Romano. W ofercie znajdują się także burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości finansowych.

Wymagania sieci

Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, pozytywnie nastawione do biznesu oraz zaangażowane we własne działanie. Oferujemy pomysł na korzystny biznes, sprawdzone receptury oraz opiekę profesjonalnej kadry managerskiej i bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej lodziarni. Co najważniejsze, nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomii.P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Goduński.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

  • 100% wsparcia dla franczyzobiorcy na każdym etapie współpracy,
  • Wspólne działania marketingowe w ramach marki,
  • Gotowy, sprawdzony pomysł, gwarantujący zysk,
  • Szybki zwrot z inwestycji przy niskim nakładzie,
  • Brak opłaty licencyjnej i marketingowej.

Przewidywana suma inwestycji

Koszt inwestycji to 85 000 zł.

  • Opłata franczyzowa to jedyne 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie

Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni. 

Osoba kontaktowa

Wojciech Goduński
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem