zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Biesiadowo

Usługi Gastronomia
Biesiadowo

LOKALIZACJA Złotniki 11
99-205 Dalików

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 81 tys.

JEDNOSTKI WŁASNE 0

LICZBA FRANCZYZ 101

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

„Pierwsze kroki w biznesie stawialiśmy we własnej pizzerii wyposażonej w 200 miejsc siedzących. Pizzeria ta w błyskawicznym tempie zyskała na popularności. Nierzadko dochodziło do sytuacji, w których klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę odwiedzających, którzy wyrażali chęć otwarcia restauracji o podobnym charakterze.

W odpowiedzi na ich zapotrzebowanie, powstało pięć kolejnych lokali w Łodzi, które na wzorzec naszej restauracji uruchomione zostały przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy.

Zważywszy na błyskawiczny rozwój pizzerii, postanowiliśmy otworzyć hurtownię, która po dzień dzisiejszy zapewnia niezbędne zaopatrzenie do wyrobu m. in. pizzy. Kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o franczyzie. Po przedstawieniu oferty potencjalnym franczyzobiorcom, nastąpił szybki rozwój sieci Pizzerii Biesiadowo. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. Obecnie na rynku z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali.” – o początkach sieci opowiada Wojciech Goduński, właściciel Biesiadowo

SMACZNIE, SWOJSKO I DO SYTA

Biesiadowo – to znana wszystkim sieć pizzerii, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz oryginalnym menu.

Oprócz standardowej pizzy, w naszych lokalach serwowane są tradycyjne dania obiadowe, burgery, kebab, makarony, zupy-krem, pierogi, zapiekanki, sałatki oraz wiele chrupiących przekąsek, które zaskakują smakiem i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Wystrój wnętrz oraz nazwy potraw nawiązują do stylu rodem ze staropolskiej, tradycyjnej chaty co sprawia, że pizzerie Biesiadowo to idealne miejsce spotkań z rodziną lub znajomymi.

Co roku koncept zajmuje wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Sieć pizzerii Biesiadowo jest laureatem nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, Polish Product , Luksusowa marka Roku i wiele innych.

Wymagania sieci

Koszt inwestycji zaczyna się od 81 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1250 zł + 1% od obrotu. Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

  • 100% wsparcia dla franczyzobiorcy na każdym etapie prowadzenia działalności,
  • Bezpłatne działania marketingowe w ramach marki,
  • Sprawdzony model franczyzowy, gwarantujący pewny zysk,
  • Szybki zwrot inwestycji przy niskim nakładzie finansowym,
  • Brak opłaty licencyjnej, wstępnej oraz marketingowej.
  • Sieć zaopatruje lokale w produkty z własnej hurtowni, dzięki czemu każdy franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowany asortyment w bardzo korzystnych cenach. 

Biesiadowo to koncept przystępny dla każdego. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje Franczyzobiorcę oraz personel do prowadzenia gastronomii. Ponadto w ramach marki oferujemy pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy.

Przewidywana suma inwestycji

Koszt inwestycji zaczyna się od 81 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1250 zł + 1% od obrotu. Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. 

Osoba kontaktowa

Wojciech Goduński
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem