zaloguj / zarejestruj

Własna siedziba czy wirtualne biuro Co wybrać

Wynajem bądź kupno lokalu celem prowadzenia działalności, to wysokie koszty. Trudne do udźwignięcia dla wielu firm, od najmniejszych do największych. Dla przedsiębiorstw działających na skalę krajową, budżet jest niezwykle ważny i nieustannie poszukuje się oszczędności. Z kolei osoby fizyczne, które dopiero stają się właścicielami jednoosobowych działalności gospodarczych, mają przed sobą dużo wydatków, stąd wynajem, a tym bardziej kupno lokalu, praktycznie nie wchodzą w grę. Rozwiązaniem dla każdej firmy jest wirtualne biuro. Usługa, która zyskuje coraz większe grono zwolenników. Nie tylko ze względu na stosunkowo niskie koszty, ale i szeroki pakiet abonamentów, które mogą być indywidualnie dobrane do potrzeb każdego klienta.

Wirtualne biuro – co to jest?

Co to jest wirtualne biuro? To usługa polegająca przede wszystkim na uzyskaniu oficjalnego adresu firmowego, który jednocześnie staje się adresem korespondencyjnym. Taką ofertę posiada firma Vimar Office.

Dzięki udostępnianemu adresowi, przedsiębiorca może prowadzić firmę z dowolnego miejsca, ale dla swoich klientów, a także współpracowników, to wynajmowany adres wirtualny jest tym kluczowym. Freelancerzy, którzy nie potrzebują lokalu do pracy, mają szansę w niewielkim budżecie zmieścić taką usługę. Dzięki niej pracują w domowym zaciszu, w prywatnej sferze, ale w razie potrzeby spotykają się z klientami w nowoczesnym, w pełni wyposażonym biurowcu. Co więcej, budowanym zgodnie ze standardami ekologii. Tego typu obiekty znaleźć można w centrum Warszawy.

Lokalizacja w stolicy jest uniwersalna, prestiżowa i najbardziej komfortowa dla klientów. Tutaj łatwo dotrzeć z dowolnego miejsca w Polsce, a nawet spoza granic kraju, niezależnie od wybranego środka transportu. Nie ma problemu z parkingiem, a ci, którzy przyjeżdżają z daleka i chcą przy okazji załatwić inne sprawy biznesowe lub prywatne, mogą liczyć na dostępność rozmaitych punktów usługowych.

Wirtualne biuro, kiedy będzie lepsze niż własna siedziba firmy?

Gdzie wirtualne biuro, jak nie w Warszawie? Taka lokalizacja to tylko jedna z wielu zalet. Liczba plusów sprawia, że to właśnie wynajem wirtualnego adresu staje się korzystniejszy niż posiadanie własnej siedziby firmowej.

Przede wszystkim z tego rozwiązania skorzystają osoby dopiero rozpoczynające działalność gospodarczą, niedysponujące dużym budżetem. Dla nowych firm każda złotówka ma znaczenie, a już na samym początku trzeba zmierzyć się z inwestycjami, reklamą i pozyskiwaniem klientów, które generują duże koszty. Największe przedsiębiorstwa, systematycznie otwierają nowe oddziały, zatrudniają kolejnych pracowników, poszerzają swoje oferty. Rozpoczynają długo planowane inwestycje, zanim jeszcze uda im się otworzyć fizycznie działający obiekt. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem staje się dla nich wirtualne biuro.

Poza adresem firmowym i korespondencyjnym, które mają wpływ na wizerunek firmy, w oferowanych pakietach, chociażby tych od Vimar Office, znajduje się szereg innych usług. Może to być obsługa administracyjna, w tym odbieranie korespondencji, dedykowana linia telefonu czy też możliwość korzystania z sal konferencyjnych. W jednym miejscu znajduje się wszystko to, czego potrzebuje każda firma, by zaistnieć i utrzymać się na konkurencyjnym rynku, zdobywając zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie wybrać wirtualne biuro?

Biuro wirtualne, gdzie założyć, aby rozwijać swój biznes? Centrum Warszawy to świetna lokalizacja, niezależnie od branży, w jakiej pracuje dana firma, czy też jej zasięgu. Z takiej oferty mogą skorzystać nawet mikroprzedsiębiorcy działający głównie na rynkach lokalnych, ale szykujący się do podbicia rynku krajowego.

Jak założyć wirtualne biuro?

Wystarczy wybrać jedną z ofert, dostępnych np. na stronie Vimar Office, zapoznać się z jej szczegółami i skontaktować z firmą, a następnie dostosować indywidualny pakiet usług.

Ile kosztuje wirtualne biuro?

W Vimar Office inwestycja w wirtualne biuro zaczyna się już od 70 zł netto miesięcznie. Dostępne są także droższe abonamenty, nad którym także warto się zastanowić, ze względu na znacznie szerszy pakiet usług. Szczegółowe informacje dostępne są w cenniku biura wirtualnego Vimar Office.

Zamiast siedziby biuro wirtualne. Rynek szybko przekonał nas do tego, że nie trzeba płacić każdego miesiąca niebotycznych sum, by w oczach klientów wyglądać na profesjonalistów i rzetelnych kontrahentów. Wystarczy usługa w postaci wynajmu adresu wirtualnego, pod którą kryją się nie tylko dane umieszczane na korespondencji.

materiał partnera

 

 

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć od.2 Franczyza bez cięć od.2
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem